Krzysztof Bosak to polski polityk oraz współzałożyciel i lider Konfederacji. W 2020 roku kandydował na urząd prezydenta RP w pierwszych oraz drugich wyborach. Prywatnie związany z Kariną Bosak (z domu Walinowicz) – prawniczką, analityczką oraz koordynatorką Centrum Wolności Religijnej Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris. Para doczekała się dwójki dzieci, a teraz na świecie powitali trzecie!

Bosakowie na pierwszym posiedzeniu Sejmu! Karina Bosak debiutuje na Wiejskiej

Krzysztof i Karina Bosakowie powitali na świecie trzecie dziecko

Żona Krzysztofa Bosaka została w tym roku polityczną debiutantką weszła do Sejmu z listy Konfederacji mimo zaawansowanej ciąży. O tym, że para spodziewa się trzeciego dziecka informowali jakiś czas przed wyborami. Dla Kariny i Krzysztofa jest to już trzecie dziecko – w listopadzie 2020 roku przyszedł na świat ich pierwszy syn Artur Maksymilian, a dwa lata później jego młodszy brat Daniel Ksawery.

Teraz okazuje się, że na świecie pojawiło się już trzecie dziecko pary, o czym poinformowała sama Karina publikując na Twitterze rodzinną fotografię z Krzysztofem trzymającym na rękach noworodka. W podpisie zdradziła, że doczekali się córeczki oraz zdradziła jej imiona:

Jest już z nami po tej stronie, Emilia Maria! Wdzięczni i szczęśliwi wracamy do domu.

Gratulujemy!

fot. Twitter: KarinaBosak