Kampania prezydencka trwa w najlepsze, a już w niedzielę dowiemy się – kto zostanie prezydentem naszego kraju na okres kolejnych 5 lat. Krzysztof Bosak, który spotykał się z obywatelami w Warszawie nie zgodził się, by kobieta, która miała tęczową torbę zrobiła sobie z nim zdjęcie.

Krzysztof Bosak, kandydat na prezydenta Polski wystąpił w „Tańcu z Gwiazdami”! Widzowie naśmiewali się z jego wyglądu…

Krzysztof Bosak nie chciał zdjęcia z kobietą, która miała tęczową torbę

Krzysztof Bosak jest kandydatem Konfederacji na Prezydenta RP. Bosak ma 38 lat i w przeszłości miał już styczność z mediami – tymi bardziej rozrywkowymi. Krzysztof występował w telewizyjnym show „Taniec z Gwiazdami”, jeszcze jako rzecznik Ligi Polskich Rodzin. Bosak nie wykazał się talentem tanecznym, zajął 8 miejsce w rywalizacji (więcej TUTAJ).

Jakie wykształcenie mają kandydaci na prezydenta? Jakie znają języki?

Teraz Krzysztof walczy o fotel prezydenta kraju. Z tego powodu odbywa trasę po Polsce i w różnych miastach spotyka się z wyborcami. W Warszawie doszło do niezręcznej sytuacji. Do Bosaka podeszła kobieta z zamiarem zrobienia sobie zdjęcia. Krzysztof wykazał się brakiem taktu – przede wszystkim nie podał kobiecie ręki a później poinformował ją, że nie zrobi sobie z nią zdjęcia z powodu trzymanej przez nią torby w kolorach tęczy.

Czy pani na pewno chce zrobić sobie ze mną zdjęcie z taką torbą? Przepraszam, ja nie akceptuję tego – powiedział kandydat na prezydenta.

Bosak nigdy nie ukrywał, jakie ma zdanie w temacie LGBT. By zrobić sobie zdjęcie z kandydatem na prezydenta, kobieta musiała odłożyć torbę w barwach tęczy.

Krzysztof zasugerował kobiecie, że jeżeli jest fanką kolorów to może powinna zainteresować się tęczą siedmiokolorową. Zgodnie z symboliką – 6-kolorowa tęcza jest symbolem osób LGBT, natomiast 7-kolorowa tęcza ma odniesienia w Biblii i stanowi znak przymierza między Bogiem a Noem.

Wideo z rozmową Krzysztofa Bosaka PONIŻEJ.

Zgadzacie się, że startując w wyborach na prezydenta RP wypadałoby wykazać się większym taktem.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Żona Rafała Trzaskowskiego założyła konto na Facebooku i Instagramie: „Uznałam, że powinnam dać Wam się poznać”

Agata Duda zachwalana przez „amerykańskiego projektanta” w TVP. Okazuje się, że nie istnieje (WIDEO)

Andrzej Duda zdradza, jak żyje z Agatą Dudą w Pałacu Prezydenckim: „Żona robi zakupy w sklepie”

Krzysztof Bosak na oficjalnym wystąpieniu.

Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun, fot. Podlewski/AKPA.

Krzysztof Bosak na oficjalnym wystąpieniu.

Krzysztof Bosak, fot. Podlewski/AKPA.

Krzysztof Bosak na oficjalnym wystąpieniu.

Krzysztof Bosak, fot. Podlewski/AKPA.