Wczoraj miał miejsce finał kolejnej edycji słynnego show „Top Model”. Oprócz wszystkich uczestników X edycji show na widowni zasiadł niespodziewanie Krzysztof Ibisz. W ręku miał duży bukiet czerwonych róż.

Krzysztof Ibisz wziął ŚLUB z uczestniczką „Top Model”! Pokazał zdjęcia z ceremonii

Kwiaty dla żony.

Mało kto pamięta, że obecna małżonka Krzysztofa, którą poślubił całkiem niedawno również brała udział w show. Jako 19-latka wzięła udział w w 2.edycji Top Model, który przyniósł jej duży sukces. Po udziale w programie Joanna, zaczęła międzynarodową karierę. Chodziła po wybiegach w Chinach i Tajlandii,  miała sesje w Paryżu, Londynie i Mediolanie.

Dziś Joanna Kudzbalska-Ibisz ma 29 lat i jej głównym zajęciem jest… bycie lekarzem! Wykonywanie tego zawodu nie oznacza jednak, że całkowicie zrezygnowała z bycia modelką. Wciąż jest zatrudniona w agencji modelingowej i od czasu do czasu wykonuje ten zawód. Wczoraj jako była uczestniczka show została zaproszona na finał programu, dzięki któremu zaistniała.

Kim jest Joanna Kudzbalska, trzecia żona Krzysztofa Ibisza? To lekarka!

Świeżo upieczoną małżonkę z widowni obserwował mąż, który cały program trzymał w rękach bukiet czerwonych róż, który wręczył jej na końcu. Później pozowali razem do zdjęć. Prawda, że ładna z nich para?

scena z: Krzysztof Ibisz, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA