Dominic West zagrał między innymi w takich produkcjach jak: „Tomb Raider”, „Życie, którego nie było” czy „Prawo ulicy”. Niemniej zdecydowana większość widzów kojarzy go z roli księcia Karola z ostatniego sezonu „The Crown”. I choć wiele osób mówiło, że jest on „zbyt seksowny”, by wcielić się w postać męża księżnej Diany, ostatecznie zebrał on wiele pozytywnych ocen za tę kreację. Czy słowa uznania wyraziłby również książę Harry, znajomy Dominica z dawnych lat? Trudno twierdzić, ponieważ monarcha 10 lat temu zerwał relacje z kolegą. Dlaczego?

Shakira doczekała się własnego pomnika! Internauci nie są nim jednak zachwyceni…

Książę Harry zerwał kontakt ze znanym aktorem, bo wstydził się przeszłości?

Książę Harry i Dominic West poznali się w takcie działań na rzecz weteranów. Mężczyźni udali się wspólnie na wyprawę przez Antarktydę. Wśród kompanów charytatywnej podróży nie zabrakło oczywiście brytyjskich byłych żołnierzy. I choć brzmi to zupełnie niewinnie, w rzeczywistości opowieści Westa na temat tej podróży przyczyniły się do zerwania przez księcia Harry’ego kontaktu. Co rozzłościło monarchę?

Post Moniki Mrozowskiej wywołał burzę w internecie! Nie zapina dzieciom pasów w samochodzie?

Okazuje się, że mąż Meghan Markle w trakcie wyprawy bardzo dobrze się bawił. W 2014 roku, na jednej z konferencji prasowych, West zdradził kilka szczegółów ze świętowania, co poskutkowało zanikiem kontaktu.

W pewnym sensie powiedziałem za dużo na konferencji prasowej, więc potem już nie rozmawialiśmy” – powiedział Dominic w programie „Sunday Morning” w Times Radio.

Gwiazdor „The Crown” przyznał, że docenił zaangażowanie w działalność charytatywną brata księcia Williama, a potem zdradził, co działo się, gdy mężczyźni sięgnęli po alkohol.

Piło się dużo alkoholu. Wszyscy piliśmy szampana z protez nóg Duncana – wyznał West.

Dla wyjaśnienia – Duncan Slater – to weteran wojenny, który dołączył do wyprawy w trakcie. Został ranny w Afganistanie w 2009 roku i musiał przejść podwójną amputację dolnych kończyn.

Rzeczywiście przegiął zdradzając zbyt wiele?

Córka milionera zadebiutowała w sejmowych ławach. Kim jest Aleksandra Wiśniewska?

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku fot. / Reuters / Forum

Książę Harry podczas meczu polo fot. Backgrid USA / Forum