W ubiegłym tygodniu zrobiło się głośno na temat rzekomej eksmisji Harry’ego i Meghan z domu w Anglii. Choć para odkąd przeprowadziła się do USA w nim nie mieszka, to wciąż formalnie należał do nich. Teraz król zdecydował, by więcej się tam nie pokazywali.

William popiera eksmisję Harry’ego z Frogmore

Królewska ekspertka Jennie Bond twierdzi, że książę William i księżna Kate, nie chcą aby Sussexowie byli ich sąsiadami. Przypomnijmy, że Harry i Meghan kilka lat temu postanowili wyremontować posiadłość należącą do Crown Estate.

Książę Harry i Meghan zostali eksmitowani z Frogmore Cottage w Windsorze

Możemy potwierdzić, że książę i księżna Sussex zostali poproszeni o opuszczenie swojej rezydencji we Frogmore Cottage – powiedział w środę rzecznik księcia Harry’ego i Meghan.

Co tu się wydarzyło! Księżna Kate klepnęła Williama w pupę na gali BAFTA!

Tymczasem Bond uważa, że król Karol rozmawiał już z księciem Williamem przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku o eksmisję.

Będą absolutnie wspierać decyzję Charlesa. Prawdopodobnie nie chcą Harry’ego i Meghan jako swoich bliskich sąsiadów – powiedział Bond OK!.

Tymczasem według doniesień Frogmore Cottage zostanie przydzielony księciu Andrzejowi, który podobno ma zostać przeniesiony z Royal Lodge w Windsor Park, gdzie mieszka od 2003 roku.

Książę William jest obrzydliwie bogaty. Skąd się wziął jego majątek?

Powodem tych roszad ma być cięcie wydatków, które zapowiedział nowy król.

W tej chwili Karol wywiązuje się ze swojej obietnicy usprawnienia monarchii poprzez cięcie wydatków. Jestem pewien, że Andrew nie będzie jedynym członkiem rodziny królewskiej, którego pas zostanie zaciśnięty przez nowego monarchę.

Forum

Cambridge'owie i Sussexowie na balkonie

Cambridge’owie i Sussexowie na balkonie fot.The Mega Agency / Forum

Forum, Mega Agency