Uczestnicy Top Model mieszkają w jednym domu. Czy żyją zgodnie, czy dochodzi między nimi do spięć? Kilka modelek i kilku modeli opowiedziało o swoich doświadczeniach. Z wypowiedzi wynika, że nie jest całkiem różowo, ale pojawiające się konflikty udaje się łagodzić.

Jakob Kosel:

– Między naszymi koleżankami pojawiają się konflikty. Dziewczyny potrafią ciągnąć jakiś bezsensowny konflikt przez dwa, trzy dni.

Jagoda Judzińska z kolei ma zastrzeżenia do chłopaków:

– W domu jest tak na przykład, że nie chcą sprzątać. Ja sprzątam z Magdą, a reszta ekipy nie chce sprzątać i się kłócimy. Umowa była taka: każdy po kolei po sobie sprząta albo chociaż w zmywarkę wsadzić, to faceci tego nie robią.

Radek Pestka czuje się nieakceptowany:

– Między chłopakami nie widać takiego konfliktu, ale wiem, że mnie chłopacy nie lubią.

Radek mówi, że nie rozmawia z nimi, bo nie ma o czym.

Magda Stępień – Kolesnikow przyznaje, że zdarzyło się jej kłócić z Kamilą:

– Tak tak… Konflikty były… Ja osobiście też miałam jeden konflikt z Kamilą, został on załagodzony i od tego momentu nie pojawiają się żadne konflikty, które mogłyby zaważyć na naszej znajomości. Staramy się żyć w zgodzie.

Kamila Ibrom tez nie udaje niewiniątka:

– Oczywiście, kłóciłam się już nieraz na przykład z Magdą, to była jednodniowa kłótnia, teraz ze sobą normalnie rozmawiamy. Jagoda kłóciła się z Karoliną i to tak samo było – kilkugodzinna kłótnia, a teraz wszyscy ze sobą rozmawiają, więc to są takie śmieszne sytuacje.

Cały materiał obejrzycie tutaj.

Kto (i o co) kłóci się w domu Top Model

Kamila Ibrom

Kto (i o co) kłóci się w domu Top Model

Jagoda Judzińska

Kto (i o co) kłóci się w domu Top Model

Jakob Kosel