Kto się tak mieni? (FOTO)
Ta pani to Victoria Silvstedt, szwedzka aktorka, piosenkarka i fotomodelka. W 1993 roku zdobyła tytuł Miss Szwecji. Znalazła się także w czołowej dziesiątce Miss World ’93.
Choć w 2005 roku znalazła się na liście najseksowniejszych kobiet świata według magazynu FHM, teraz nie ma co na to liczyć. No cóż, przesada nigdzie nie jest wskazana, a w szczególności w operacjach plastycznych. Zamiast pięknej kobiety można oglądać plastikowe dzieło chirurgów, które lubi rozbierane zdjęcia.
Aż trudno uwierzyć, że Victoria współpracowała z takimi domami mody jak Chanel, Christian Dior, Givenchy, Valentino, Giorgio Armani i Loris Azzzaro.

zajebista laska nie rozumiem co wy sie uwzieliscie na te niby’’sztuczne’’ laski ,ładna i tyle my mozemy tylko pozazdroscic:) kto z nas nie chcialby wygladac tak jak ona??!!! zastanowmy sie…
ale barbie….;/;/;/;/
Może wygląda trochę nienaturalnie, ale jest ładna, a program na E jest świetny:*
Co jej zwisa z tyłu nogi? :pJakby plaster, albo kawałek woreczka foliowego? :p
usta jej zaraz pękną ;/
nóżki ma umięśnione jak młoda kobyłka!!!szkoda tylko,że siedzonko płaskie;nie można tak czegoś wstrzyknąć ??
łał. wygląda jak gigantyczna barbie.
Nie przesadzajmy, nie jest az tak zle, a program z jej udzialem na E! jest bardzo fajny.
Z przodu duże cycym z tyłu płaska totalnie pupa, haha
Ms.Barbie zal
tandeciara
ALuPLAST !!:D
Bardzo ładna
Co ona ma z tymi ustami wygląda jak idiotka
widzialam jej program na E!
wygląda jak zwykle czarująco.
Z daleka ładna a z bliska pośmiewisko !!!
ma ponton zamiast ust!!!!!!!
gość, 08-05-09, 19:59 napisał(a):Te ..cycki, to jakies szaleństwo, ale cała reszta..ładnie wyglada!!! Przestańcie …zazdrosne panie!!! Jest ładna i tyle!!! Pozdrawiam.;)nie ładna,tylko zoperowana 😉
oglądam czasem jej reality na E!
i tak jest piękna
masakraaaaaaa!!! mam milion kolezanek ladniejszych od niej.. a ta se zrobila operacje i ma fortune.. gdzie jest ku*** sprawiedliwosc;/
sztucznością zajechało …
gość, 08-05-09, 17:14 napisał(a):pasmo wlosow jej odpadlo i wisi przy nodze hahahaNO HAHAHAHAHA DOBRE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Te ..cycki, to jakies szaleństwo, ale cała reszta..ładnie wyglada!!! Przestańcie …zazdrosne panie!!! Jest ładna i tyle!!! Pozdrawiam.;)
gość, 08-05-09, 17:55 napisał(a):Ale ma piękne ciało,kapitalne cycki,świetne nogi i wspaniałe usta.Ale by robiła loda w tych ustach,a jej lizał by patelnię cały dzień. mmm… widzę, że gustujesz w silikonie… nic łatwiejszego. Idź do sklepu z dmuchanymi zabawkami, kup sobie blond lalkę i będziesz miał to samo. Miłej zabawy;)
gość, 08-05-09, 17:23 napisał(a):co wy gadacie sliczna jest tez bym chciała być blondi z niebiesdkimi oczkami, delikatnie opalona. A tymczasem jestem brunetka z czarnymi włosami i ciemną karnacjąto ufarbuj włosy na blond, załóż niebieskie soczewki i wysmaruj się mąką a będziesz laska jak ta lala
przed tymi wszystkimi operacjami byla naprawde piekna
gość, 08-05-09, 16:42 napisał(a):gość, 08-05-09, 13:41 napisał(a):DAJCIE SPOKOJ;;;WE Francuskiej TV ona jest w programie kolo fortuny , odkurywa literki tak jak keidys Magda Masny….jak ona sie zachowuje! Jak idiotka!! Maskara baba posmiewisko z siebie robi!coś Ci sie pomyliło, chyba we włoskiej na Italia 1 zawsze kolo godziny 21nie nie nie. niec mu sie nie pomylilo. we Francuskim kole fortuny tez odslania te literki. kurwa ona jest okropna. te ustaa ;/ no rzygać się chce.
myślałam że to Pamela Anderson
Ale ma piękne ciało,kapitalne cycki,świetne nogi i wspaniałe usta.Ale by robiła loda w tych ustach,a jej lizał by patelnię cały dzień.
Britney02, 08-05-09, 13:35 napisał(a):podobna do Dody ;D tak laczy je slikon
gość, 08-05-09, 17:52 napisał(a):Ale ma piękne ciało,kapitalne cycki,świetne nogi i wspaniałe usta.Ale by robiła loda w tych ustach,a jej lizał by patelnię cały dzień. mrrrrrrrrau:)
Ale ma piękne ciało,kapitalne cycki,świetne nogi i wspaniałe usta.Ale by robiła loda w tych ustach,a jej lizał by patelnię cały dzień.
e tam fajna jest
ta sylikony
co wy gadacie sliczna jest tez bym chciała być blondi z niebiesdkimi oczkami, delikatnie opalona. A tymczasem jestem brunetka z czarnymi włosami i ciemną karnacją
gość, 08-05-09, 13:41 napisał(a):DAJCIE SPOKOJ;;;WE Francuskiej TV ona jest w programie kolo fortuny , odkurywa literki tak jak keidys Magda Masny….jak ona sie zachowuje! Jak idiotka!! Maskara baba posmiewisko z siebie robi!coś Ci sie pomyliło, chyba we włoskiej na Italia 1 zawsze kolo godziny 21
pasmo wlosow jej odpadlo i wisi przy nodze hahaha
bosko wyglada:)))
paskuda:D wszystko ma brzydkie, wlosy twarz, nogi itd nogi ma ohydne wrecz 😛 bleea cycki najgorsze
bardzo ładna
to “coś” na drugim zdjęciu to mięsień ! ;/ takie dziwne? ćwiczyła dziewczyna poprostu 🙂
Co ona ma na udzie na drugim zdjęciu ? o.0
Victoria odkrywa literki we wloskim kole fortuny co za porazka!!!
Straszna jest. Silikonowy potwór.
dawac mi jej figure!!!!aczkowliek usta ciut napompowane za bardzo ;]
tak czy owak jest piekna kobieta
gość, 08-05-09, 13:53 napisał(a):CO ONA MA POD KOLANEM? KAWLAEK FRYZURY JEJ ODPADL? HAHAhahaha.. dobre stawiałabym na pękniętą zużytą prezerwatywę:))
Sztuczne wargi, sztuczny biust… Sztuczne piękno… Boże nienawidze takich jak ona