Kto ubiera Martę Żmudę-Trzebiatowską?

marta-zmuda-trzebiatowska-9-R1 marta-zmuda-trzebiatowska-9-R1

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest znana ze świetnego stylu. Jej nie zdarzają się modowe wpadki – ma znakomite wyczucie, co w połączeniu z urodą i doskonałą figurą jest gwarancją sukcesu.

Okazuje się jednak, że od pewnego czasu aktorka korzysta z pomocy stylistki. W rozmowie z portalem tvn.pl Żmuda przyznała, że gdy nie ma czasu, a szykuje się na jakąś imprezę, chętnie wybiera coś z ubrań, które przywozi jej Emilia Dadoń – stylistka pracująca na planie seriali TVN.

Aktorka mówi, że stylistka świetnie zna jej preferencje i zawsze trafia ze stylizacjami.

Nic dziwnego, że Żmuda naprawdę zachwyca na salonach.

\"Kto

\"Kto

\"Kto

\"Kto

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

40 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Ona zawsze ślicznie wygląda !!! :DD

Zawsze wygląda genialnie!!

gdyby nie owa stylistka, moglibysmy nadal “podziwiac” jej jarmarczny styl. tyle na ten temat.

ładna, zgrabna i powabna czegoż chcieć więcej..?

piękna marta inne dziewczyny na pewno jej zazdroszczą

gość, 13-01-12, 19:01 napisał(a):Każdy kto szczerzy się do kamery jest w życiu prywatnie hamski co potwierdza wyjątek od reguły !A kto pisze z błędami jest po prostu głupi…

Ladna dziewczyna ale nogi ma brzydkie =P

Każdy kto szczerzy się do kamery jest w życiu prywatnie hamski co potwierdza wyjątek od reguły !

Akurat nie ma tych zdjęciach.. Chociaż ostatnia stylizacja jest prześliczna. Bardzo mi się ten prześwit podoba

gość, 13-01-12, 14:53 napisał(a):MA BRZYDKIE KRZYWE BEZKSZTAŁTNE NOGI WIDAĆ TO W NOWYM SERIALU TVNPOZA TYM JEST PŁASKA I MA NOCHAL KARTOFEL zamknij ryj córko prostytutki ŚMIECIU z ryjem transa

idealna figura?

piękna kobieta

nóżki jakie kołeczki w dodatku na beczułce prostowane

nóżki jakie kołeczki w dodatku na beczułce prostowane

ojoj, te miny robi jak kocica, stara sie jak moze zeby tylko byc sexi, zyly wypruwa dziewczyna, zamiast wyluzowac i po prostu sie normalnie usmiechnac.

nóżki jakie kołeczki w dodatku na beczułce prostowane

gość, 13-01-12, 09:32 napisał(a):Kazda gwiazda i celebrytka w Polsce ma styliste! Zobaczcie przemiane pani Grycan- zasluga (nie wiem czy juz nie bylej) stylistki Dody. Wiec styl wiekszosci to zasluga dobrego stylisty/tki ktora potrafi sluchac swojej klientki i dobrac styl do jej osobowosci:)CHYBA UBIOREM STWORZYĆ OSOBOWOŚĆ BO ONE W WIĘKSZOŚCI NIE MAJĄ NAWET OSOBOWOŚCI..

piekna jest, taka nasz Jenifer Lopez

ja to i tak łatwo ubrać taka jest śliczna!

gość, 13-01-12, 14:53 napisał(a):MA BRZYDKIE KRZYWE BEZKSZTAŁTNE NOGI WIDAĆ TO W NOWYM SERIALU TVNPOZA TYM JEST PŁASKA I MA NOCHAL KARTOFELBrak słów na takie komentarze 🙂

ona jest brzydka, gruba i źle się ubiera!!!

Niesamowicie piekna…I ma fantastyczny styl, pelnen smaku i elegancji…Najpiekniejsza polska aktorka, zdecydowanie.

Jest PIEKNA!

HAHAHA CHCIALYBYSCIE MIEC CHOCIAZ ULAMEK JEJ URODY I SEKSAPILU;)

gość, 13-01-12, 11:36 napisał(a):gość, 13-01-12, 11:22 napisał(a):Najpiękniejsza polska aktorka!!!do okulistypopieram! sliczna 😉

MA BRZYDKIE KRZYWE BEZKSZTAŁTNE NOGI WIDAĆ TO W NOWYM SERIALU TVNPOZA TYM JEST PŁASKA I MA NOCHAL KARTOFEL

gość, 13-01-12, 11:22 napisał(a):Najpiękniejsza polska aktorka!!!Zgadzam się:D:D:D

gość, 13-01-12, 11:22 napisał(a):Najpiękniejsza polska aktorka!!!do okulisty

O jakiej świetnej figurze Wy piszecie??? No proszę Was… przecież sama Marta podkreśla iż wie, że ma tragicznie krzywe nogi i że na to nic nie może poradzić… a reszta sylwetki, no cóż – bez rewelacji, przeciętna do bólu.

Zawsze wygląda rewelacyjnie.

Najpiękniejsza polska aktorka!!!

okropne nogi- krzywe, krotkie. gdyby nie makijazysta i fryzjer nie dalaby rady. tym bardziej,ze aktorka jest drewniana.do dzis padam ze smiechu jak przymone sobie scene “namietnosci” pomiedzy nia a t.kotem.biedny facet.

zawsze wyglada jak przemalowana lala. do tego wcale nie jest jakas piekna, ma nieregularne rysy twarzy, nieciekawe oczy i szczeke. gustu tez raczej nie ma, bo zazwyczaj ma jakies dziwne kreacje zle dobrane. najbardziej lubi pokazywac nogi, a tu tez nie ma czym sie chwalic. do tego bardzo wyniosla i antypatyczna.

ona ma kiepska figure, okropnie niezgranme nogi, smieszny kartoflowaty nos i opadajace kaciki oczu. Gdyby nie fryzjer i makijazysta, bylaby baaaaardzo przeciętna.

Ona ma koszmarną figurę,co doskonale widać w najnowszym serialu,gdzie paraduje w krótkim,białym fartuszku(czy cokolwiek to jest). A najgorsze są te nogi- krzywe i bezkształtne.

a kogo to obchodzi

na pewno nie sama;))) musi mieć jakiegoś stylistę, chociaż ładnemu we wszystkim ładnie;)

faktycznie fajnie się ubiera:)

Kazda gwiazda i celebrytka w Polsce ma styliste! Zobaczcie przemiane pani Grycan- zasluga (nie wiem czy juz nie bylej) stylistki Dody. Wiec styl wiekszosci to zasluga dobrego stylisty/tki ktora potrafi sluchac swojej klientki i dobrac styl do jej osobowosci:)

Jak dla mnie – ideał!