Maciej Rybus i jego żona Lana spodziewają się drugiego dziecka. Piłkarz potwierdził wiadomość w rozmowie z dziennikiem Fakt oraz zdradził płeć dziecka.

Maciej Rybus wziął ślub! Ożenił się z Rosjanką

Lana i Maciej Rybus

Para poznała się w Rosji, skąd pochodzi żona piłkarza. Lana pracowała w restauracji, która znajdowała się nieopodal hotelu, gdzie zatrzymał się sportowiec. Po krótkiej znajomości młodzi zdecydowali się na ślub. Pobrali się w marcu 2018 roku, a w październiku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Wkrótce 2-letni Robert będzie miał rodzeństwo.

Maciej Rybus właśnie ujawnił, że zostanie ojcem po raz drugi. Najmłodszy członek rodziny pojawi się w lutym 2021. Szczęśliwi rodzice będą mieli drugiego syna.

Karlie Kloss SPODZIEWA SIĘ DZIECKA! „Jest przeszczęśliwa”

Niedawno świętowaliśmy w rodzinnym gronie drugie urodziny syna. A co do syna, to w lutym przyszłego roku Robert będzie miał świetne towarzystwo, czyli… brata – powiedział Maciej dziennikarzom Faktu.

Emily Ratajkowski jest w CIĄŻY. Pokazała się NAGO

W ubiegłym roku para powtórnie powiedziała sobie tak, organizując drugie wesele w Polsce. Żona Macieja prowadzi prywatne konto na Instagramie, które można znaleźć pod nickiem ___lanochka___.

Przyszłym rodzicom gratulujemy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Rybus (@m.rybus_31)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Rybus (@m.rybus_31)