Emily Ratajkowski zaskoczyła wszystkich! Modelka pojawiła się na okładce najnowszego wydania Vogue’a. Udzieliła również wywiadu, który zelektryzował jej fanów.

Emily Ratajkowski OSKARŻA fotografa o molestowanie seksualne. Mocne słowa modelki

Emily Ratajkowski – ciąża

Emily i  jej mąż Sebastian Bear McClard spodziewają się pierwszego dziecka. Gwiazda poinformowała o tym nie byle gdzie, bo na okładce najważniejszego pisma modowego na świecie, czyli amerykańskiego Vogue’a. W specjalnym nagraniu pokazała również etapy rozwoju ciąży oraz zaprezentowała nagi brzuch.

 

29-letnia modelka skutecznie ukrywała fakt, że spodziewa się potomka. Jednak nie to najbardziej zszokowało jej fanów. Gwiazda oświadczyła, że jej dziecko wybierze swoją płeć, gdy skończy 18 lat.

Emily Ratajkowski ZASKOCZYŁA strojem. To do niej niepodobne

Gdy mój mąż i ja powiedzieliśmy znajomym, że spodziewamy się dziecka, gratulowali i zawsze pytali, czy wolimy chłopca czy dziewczynkę. Odpowiadamy, że nie będziemy tego wiedzieć aż do 18. roku życia, kiedy nasze dziecko samo nam to powie – oświadczyła Emily.

Modelka dodała również, że ciąża to indywidualna sprawa każdej kobiety.

Pomimo kochającego męża i wspaniałych przyjaciółek, jestem sama z moim zmieniającym się ciałem. Nikt ze mną tego nie jest w stanie współodczuwać. Ani bólu pleców, ani ciężaru piersi, który wita mnie każdego ranka.

Emily Ratajkowski ZACHWYCA w bikini. Ciało idealne?

Podoba wam się jej podejście?

Emily Ratajkowski na ulicach Nowego Jorku

Emily Ratajkowski/fot. FORUM

Emily Ratajkowski na ulicach Nowego Jorku

Emily Ratajkowski/fot. FORUM