We wtorek piękna Lana Rybus urodziła syna. O cudownej wiadomości poinformowała zdjęciem, na którym jej mąż, Maciej Rubus, trzyma małego Roberta. Kobieta nazwała ich swoimi „dwoma sercami”.

Dorodna Lana Rybus pokazuje OGROMNY ciążowy brzuch! Internauci klną z zachwytu

Kilka dni po porodzie Rubusowie zdecydowali się kolejny raz pokazać zdjęcie synka. Na Instastory Lany pojawiła się urocza fotografia, na której przytula Roberta do piersi. Nie wiadomo, czy piłkarz i jego żona zdecydują się w przyszłości pokazać twarz dziecka, w końcu wśród gwiazd istnieje tendencja ukrywania tożsamości dzieci. Za przykład może posłużyć mała Klara Lewandowska, która często pojawia się na instagramowych zdjęciach Anny i Roberta, jednak obserwujący jak dotąd nie mieli okazji zobaczyć jak wygląda jej buzia.

Lana i Maciej pobrali się w drugiej połowie marca, zaledwie miesiąc po zaręczynach. W ten szczególny dzień panna młoda miała na sobie dwie suknie, a uroczystość odbyła się w Rosji. W mediach często pojawiały się plotki na temat ciąży pięknej Lany. Dopiero po kilku miesiącach po ślubie para oficjalnie przyznała, że spodziewa się dziecka.

Żona Rybusa TAK cieszy się z ciąży! W tej stylizacji wygląda obłędnie!

Zobaczcie słodkie zdjęcia. Czyż Lana i Robert nie wyglądają uroczo?

Lana Rybus pokazała zdjęcie SYNA! Maciej musi być dumny!

Lana Rybus pokazała zdjęcie SYNA! Maciej musi być dumny!