Laura Breszka (33 l.) ma za sobą bardzo trudny czas. Jakiś czas temu poinformowała, że straciła ukochaną siostrę Olivię. Aktorka zajmuje się jej synem, 2-letnim Danielem. Rozstała się także ze swoim narzeczonym Mateuszem Królem. Laurze jednak udało się stanąć na nogi.

Laura Breszka wyznała, że rok temu odeszła jej 36-letnia siostra. Miała 2-letniego synka

Laura Breszka straciła siostrę i została opiekunką jej syna

Pandemia wstrzymała branżę filmową i wtedy Laura intensywnie skupiła się na swoim drugim zawodzie: lektorstwie. Nagrywa książkę za książką. Pod koniec ubiegłego roku zrealizowała nowatorski serial dla Player pt. „Mamy to”, który właśnie możemy oglądać. Występuje tam z Kasią Kołeczek, Szymonem Roszakiem i Szymonem Mysłakowskim. Serial opowiada o perypetiach młodych rodziców. Oprócz tego dostała rolę w produkcji TVN-u „Tajemnica zawodowa”. Wciela się tam w postać aplikantki w kancelarii adwokackiej. Laura pracuje też w dubbingu. To pozwoliło jej usamodzielnić się i kupić dom pod Warszawą. Zamieszkała w nim z córką Leą i synkiem siostry.

Nareszcie mogę sobie tupać do woli,  puszczać muzykę głośno, żyć bez stresu, że sąsiad z dołu zaraz napisze mi SMS-a, żebym uspokoiła dzieci, które biegaja po domu.  To mi zawsze bardzo ciążyło i do tego stopnia, że moich gości uczyłam jak cicho chodzić na palcach, żeby przypadkiem nie zdenerwować z tych z dołu. Zawsze mi się trafił jakiś beznadziejny sąsiad. Najważniejsze w tym miejscu jest to, że mam las pod domem!- opowiada.

Bomba! Laura Breszka pokazała swoje ciuchy po domu (Instagram)

Dom urządza sobie sama, jednak jak przyznaje trwa to znacznie dłużej niż to planowała na początku.

Laura Breszka zagrała w wielu produkcjach m.in: Singielka, Zakochani po uszy,  Na Wspólnej, Pensjonat nad rozlewiskiem, cisza nad rozlewiskiem, Julia. Skończyła Wyższą Szkołę Filmową w Łodzi.

 

Laura Breszka na konferencji #bezlaniawody

Laura Breszka na konferencji #bezlaniawody fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Laura Breszka

Laura Breszka fot. AKPA