Laura Breszka kilka lat temu spotykała się z Antonim Królikowskim i to właśnie od tego momentu dla większości stała się popularna. Niemniej jednak 33-latka ma do zaoferowania swoim fanom znaczniej więcej, niż inne „byłe dziewczyny znanych i lubianych”. Aktorka może się bowiem pochwalić interesującym aktorskim portfolio. Gdzie możemy ją aktualnie zobaczyć? Jeśli mowa o rolach pierwszoplanowych, odsyłamy do włączenia „Mamy to”, czyli serialu o rodzicielstwie.

Laura Breszka nie zaszczepi się przeciwko covid-19. Ma ważny powód

Laura we wspomnianej produkcji wciela się w postać Ewy – matki, borykającej się z codziennymi problemami, które znane są wielu rodzicom. W taką rolę Breszka wchodzi również poza planem, ponieważ na co dzień wychowuje ona córkę Leę i… swojego siostrzeńca Daniela.

Aktorka poinformowała niedawno w jednym z wywiadów, że zaopiekowała się ona chłopcem po śmierci swojej siostry. Jak twierdzi, była to niełatwa sytuacja, nad którą teraz udało jej się zapanować.

Żadne macierzyństwo nie jest lekkie. Drugie dziecko trochę wywróciło mój świat do góry nogami, ale nie żałuję tej decyzji – mówi w rozmowie z Super Expressem i dodaje – Dzieciaki w miarę się dogadują, a co najważniejsze – kochają się. Mogę spokojnie pracować. W opiece nad dzieciakami pomaga mi moja mama. Mam też wokół siebie wielu dobrych ludzi. Nie jest źle, nie narzekam.

Laura Breszka wyznała, że rok temu odeszła jej 36-letnia siostra. Miała 2-letniego synka

Przepiękny gest! Gratulujemy odwagi i życzymy wiele szczęścia!