Laurie Cholewa – nowa miłość Gerarda Butlera? (FOTO)

508 508

Wszystko zaczęło się dwa tygodnie temu, kiedy Gerard Butler pojawił się we Francji, by promować tam swój najnowszy film.

Wywiad z aktorem poprowadziła ładna dziennikarka (z nazwiska można przypuszczać, że o polskich korzeniach), 29-letnia Laurie Cholewa. Brunetka wpadła w oko Gerardowi, który umówił się z nią na kolację.

Plotkarskie media piszą, że nie skończyło się na jednym spotkaniu. Butler jest podobno zafascynowany nową koleżanką. Podobno kiedy z Jennifer Aniston gościł w Berlinie i Madrycie, ciągle wracał – choć na krótko – do Paryża, by spotkać Laurie.

\"\" \"\"
 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

11 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Biedna Dżenifer, ale widać, że Dżerard to nie jest facet, któremu spieszy się do zakładania rodziny.! A ta laska szczenę jak facet!!!!!!!!!!!!!!!!111111oneoneoneone

gość, 12-04-10, 11:48 napisał(a):On jest okropny :/ Co Wy w nim widzicie?Wiesz… Niektóre wolą nieopierzonych chłopców, a inne mężczyzn…

gerard sam już nieraz zaprzeczył temu, że jest związany z aniston. wspominał też niedawno, że za najatrakcyjniejsze uważa wysokie brunetki. aniston jest taką “dobrą dziewczyną z sąsiedztwa”, od początku nie wierzyłam, że jest coś między nimi. po prostu w tym czasie promowali wspólny film i PR-owy szum dobrze im zrobił.

KOzaczek ma albo 100% nietrafne hasła albo podtytuły ;/ Aniston nie poszła w odstawke bo przecież nawet z nią nie był tylko pokazywali się żeby zachęcać ludzi do obejrzenia ich wspólnego filmu !!

cuddo cudddooo cuuuudddooooooooowny jest

Kolejna Elisabetta Canalis 🙂 A niech im się wiedzie i układa I oby Jen w końcu kogoś zanalazla a jak nie to niech chociaż sobie adoptuje Czas leci W obliczu ostatniej tragedi nie powinniście płuc jadem

On jest okropny :/ Co Wy w nim widzicie?

Przecież on nigdy nie “był” z Aniston!!!

On zdaje się korzysta ze wszystkiego, co mu w ręce wpadnie. A ta Cholewa faktycznie wygląda jak trans.

nie wiedzialam ze faceci lubia meskie rysy u kobiet….ona wyglada jak trans

Ładna nawet ta Laurie