Pixee Fox ma 27 lat i wielkie marzenie. Dziewczyna chce wyglądać jak superbohaterka. Pixee marzy, że za kilka lat wcieli się w postać Wonder Woman i zyska światową sławę.

Uzależniła się od operacji plastycznych, bo chce wyglądać jak SUPERBOHATERKA

Na razie zyskuje ją na portalach plotkarskich i tych, które piszą o ludzkich dziwactwach. Pixiee przeszła bowiem szereg operacji, od których jest wręcz uzależniona. Ostatnia z operacji była szczególnie niebezpieczna i skomplikowana.

Zobacz: Jak wygląda dzień polskiej Barbie, Julii Dybowskiej?

Pixee miała łamane kości szczęki. Chirurdzy estetyczni zrekonstruowali następnie szczękę tak, by podbródek układał się w kształt litery V i wyglądał identycznie jak u postaci z kreskówek.

Operacja była długa i ryzykowna. Chirurdzy nie ukrywali, że w razie niepowodzenia, Pixee może zostać sparaliżowana na twarzy – wszystko dlatego, że w miejscach operowanych jest mnóstwo newralgicznych mięśni i ścięgien.

Na szczęście operacja powiodła się. Teraz przed 27-latką rok powrotu do pełnej formy.

Pixee nie załamuje rąk. Planuje metamorfozy, farbowanie włosów, nowe stylizacje, które upodobnią ją do jej bajkowych idolek.

Patrząc na Pixee mamy wrażenie, że obcujemy z nierealną osobą. Faktycznie – mało w niej naturalności. Dziewczyna powiększyła piersi do gigantycznych rozmiarów (4 operacje), miała dwie liposukcje, operację łuków brwiowych. Ma implanty w pupie i zmieniony kolor oczu.

Czytaj: Valeria Lukyanova bez makijażu już nie wygląda jak lalka

I to na pewno nie koniec…

Uzależniła się od operacji plastycznych, bo chce wyglądać jak SUPERBOHATERKA

Uzależniła się od operacji plastycznych, bo chce wyglądać jak SUPERBOHATERKA

Więcej zdjęć Pixee Fox – dziewczyny jak SUPERBOHATERKA znajdziecie w galerii