Gdy w maju zeszłego roku Lea Michele (28 l.) zaczęła spotykać się z Matthew Paetzem, wielu dziwiło się, że aktorka tak szybko (po śmierci Cory’ego Monteitha) zdecydowała się na nowy związek. Chwilę później gwiazda Glee dała internautom kolejny powód do wylewania na nią jadu.

Mianowicie, portal TMZ dotarł do informacji jakoby Matthew był… żigolakiem. Podobno za godzinę jego towarzystwa trzeba uiścić zapłatę w wysokości 350 dolarów, za weekend 6000, a za tydzień 17 tysięcy… Lea najwidoczniej nie wierzy w te doniesienia, albo jest wybitnie zamożną gwiazdą, biorąc pod uwagę, ile czasu spędziła z panem Paetzem.

W każdym razie, najnowsze plotki głoszą, że aktorka i jej płatny partner… właśnie się zaręczyli. Złośliwi twierdzą, że Lea sama mogła kupić sobie pierścionek zaręczynowy.

Jeden nowy pierścionek zaręczyn nie czyni, tak więc może być to równie dobrze wymysł prasy. Znajomi gwiazdy na razie zdradzają, że związek Lei i Matthew to coś poważnego, ale czy miłość zaprowadzi ich do ołtarza? Czas pokaże?

Lea Michele jest zaręczona?

Lea Michele jest zaręczona?

Lea Michele jest zaręczona?

Lea Michele jest zaręczona?