Stało się. Lewandowska usłyszała to, co WSZYSTKIE mamy

l-d-R1 l-d-R1

Anna Lewandowska zdążyła już się przyzwyczaić, że obserwujący na Instagramie krytykują każdy jej ruch. Wypominali jej już rzekomy prywatny samolot i ćwiczenie przy Klarze. Tym razem instamatki znów zaatakowały najsłynniejszą polską WAG.

Wpadka! Anna Lewandowska zapomniała założyć BIELIZNY (Instagram)

Na instagramowym zdjęciu, Ania prowadzi za rączkę małą córeczkę. Klara ubrana jest w ciepłą kurteczkę, czapkę i koronkową spódniczkę. Ania na te okazję wybrała zwiewną bokserkę. Obserwujący zarzucili trenerce, że nie potrafi ubrać dziecka stosownie do pogody:

– Fajnie a małej nie jest gorąco?

– Ma dość grube ubranko

Znaleźli się też obrońcy outfitu dziewczynki:

– po prostu zal te mamusie co dziwią sie ze klara jest tak ubrana to powinny sie zastanowic bo mama chyba wie najlepiej jak dziecko ma byc ubrane.

Anna Lewandowska spaceruje z Klarą z króliczym ogonkiem: Bez Ciebie nie idę

Znów przesadzają i wtrącają nos w nie swoje sprawy? Przesuwają granice żenady?

Bez Ciebie nie idę…💞 #motivation Im not going without you 🎀

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

   
24 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

PowikłAnia mogą być i po Apapie xd weźmiesz Wit C i tez możesz sie zadławić 😂

21:12 Dzieci nie mam.A skoro też ich nie masz to po co tak oburzasz się?

17:57 Już “madka” naskoczyła na mnie.

Ja nie szanuje tej pustej babki ale jak ubiera dziecko jej sprawa. Ekspertka od wszystkiego mowiaca ze smalec gesi ma duzo bialka xD ma pas w karate ok. I nikt o niej nie slyszal. A teraz popatrzcie no największy autorytet od diet cwiczen ubran..zalosna baba a jej fanki to dopiero debilki z umyslem ameby.

Co do szczepień.Szkoda,że nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za ewentualne bardzo groźne powikłania po.Niestety nigdy nie przewidzisz jak zareaguje dany organizm.Lekarze też nie chcą wziąć na siebie odpowiedzialności.

14:54 A ty coś taka nadwrażliwa?Jak swoje szczepiłaś to czego się boisz?Chyba,że te wszystkie szczepionki to jednak g…warte są.

17:32 jesteś taka głupia czy tylko udajesz. Wiesz co to są mutacje? Jak połączysz to z faktem braku szczepień to wtedy dopiero wroc i się wypowiadaj.

20:06 błąd nie jestem matka i nie zamierzam przez kolejne 10 lat o ile w ogóle. Jeśli nie chcesz szczepić dzieciaka to powinnaś mieć zakaz wstępu do miejsc publicznych, transportu meiejkiego, generalnie jakichkolwiek miejsc gdzie możesz się zetknąć z normalnymi ludźmi. Woz dzieciaka samochodem do miejsc gdzie przebywają same nieszczepione i wtedy zobaczysz co się będzie działo. To, ze obecnie nie ma dużych epidemii związane jest z tym, ze Twojego bachorka chronią dzieci szczepione.

Ok. Nie przepadam za Lewandowska,ale czepianie sie tego,czy jest dobra matka,czy zle ubiera swoje dziecko jest gruba przesada. Spojrzcie lepiej na siebie

Podstawowe szczepienia powinny byc. Jakim trzeba byc idiotka zeby tego nie zrozumiec? Ok nie chcesz szczepic np na odre to potem won z przychodni i lecz dziecko sama! Tak powinno byc!

Ja też widziałam nie raz te “wspaniałe” mamusie i ich ubrane dzieci.Na dworze około 20 stopni,dziecko w spacerówce,w dość grubej kurtce,w grubej czapce,całe czerwone i ryczy.Ja też bym ryczała jakbym miała gotować się w takim wdzianku i przy takiej temperaturze.

gość, 15-05-18, 14:01 napisał(a):skoro nie chcecie szczepic dziecka to kupcie mu trumne na uri nie zblizajcie sie do reszty…

Anka to wiesniara i to widać po ubiorze dzieciaka ! Buty sportowe do zwiewnych spódniczek 😂 no kontrakt z nike zobowiązuje żeby robić wieśniaka z dzieciaka! Niby taka światowa mieszka w DE s nie widzi na spacerach ze tam dzieciaki bez czapek kurteczek lekko ubrane przy pochmurnej pogodzie?

Dzieci nieszczepione są zdrowsze, po tym zdaniu każdy normalny człowiek przestanie cię słuchać

Ludzie interesują się dziećmi celebrytów, a bitego czy niedokarmionego dziecka u sąsiada nie widzą. Dzieci celebrytów źle siedzą, źle jedzą, źle nogi stawiają, dajta spokój. Wszytkie zdrowo wyrosną niezależnie od takich pierdół. Moja mama nas nie niańczyła, bo nas czworo było, a tato zmarł, wszyscy zdrowi a “błędów” mamy byście naliczyły pewnie setki, a tu zonk, wszystkie dzieci są zdrowymi dorosłymi, dajcie ludziom żyć.

jak ja bym non stop lazila w dresach to moj maz by sie chyba ze mna rozwiodl

Pewnie ze zle ubiera! Sama na krotki rekaw a mala sie gotuje . C

dzieci trzeba hartowac,zawsze jedna warstwe mniej niz u siebie,im szybciej krew krazy,wiecej sie ruszaja,nie czuja zimna jak my.Obserwuje od lat ze dzieci nieszczepione i nie przegrzewane sa zdrowsze

Faktem jest ze ona straszliwie ubiera tą mała:( Np Siwieć super ubiera małą Mię , Lewa mimo tego ze ma masę kasy to ciuchy sabe

Właśnie, ze większość matek nie wie jak dziecko ma być u ranę. Same wyrozbierane bo żar się z nieba leje a dzieciaki zaparzaja w swetrach i rajtach przy 30 stopniach. Kretynki.

Wśród polskich celebrytek powstała moda na dziecko bez twarzy

Ci ludzie naprawde nikogo nie obchodza. Lewej nikt nie lubi. Lewy juz sie konczy powoli. To naprawde juz wszystkim zbrzydlo.

Mialo byc nimi

Dajcie juz z nimo spokoj