Anna Lewandowska tydzień temu przyleciała do Polski w związku z meczem reprezentacji Polski na PGE Narodowym, ale też w związku ze swoimi zawodowymi obowiązkami. Pojawiła się w Onet Rano, a następnie udała się na event kosmetyczny, gdzie promowała swoje kosmetyki.

Specjalistka od pielęgnacji twarzy grzmi na Lewandowską: „Dawno nie słyszałam takiego farmazonu”

Lewandowscy spędzają Wielkanoc na Majorce

Wydawało się, że Lewandowscy zostaną na święta Wielkanocne w Polsce, ale nic z tego. Wyjechali do swojego domu na Majorce, którego już dawno nie odwiedzali. Odkąd przeprowadzili się do Hiszpanii, bardzo mało spędzają tam czas. Można się domyślać, że chodzi o pogodę… w końcu w Barcelonie jest tak samo ciepło, jak na Majorce, a wcześniej mieszkali w Monachium, gdzie w ciągu roku brakuje ładnej pogody.

Lewandowska zdradza, co robi, zanim córki sięgną po słodycze: „Jestem bardzo z tego dumna!”

Dziś trenerka podzieliła się zdjęciami ze świąt wielkanocnych. Na fotografiach można zobaczyć Annę Lewandowską z mężem i córkami, a także ich ogródek i architekturę.

Warto też zwrócić uwagę na zdjęcie Laury i Klary. Dziewczynki są już na tyle duże, że teraz ich 3-letnia różnica wiekowa prawie nie ma znaczenia, chętnie razem się bawią i same się sobą zajmują.

Sława Roberta Lewandowskiego zgotowała córce traumę? „Był czas, gdy to wszystko ją przerażało”

Poza tym Lewa pochwaliła się swoim udekorowanym na święta ogródkiem i świątecznymi stylizacjami: na jednym ma białą koszule i jeansy, a na drugich w nieco bardziej sportowym klimacie.

Widzimy też, że Lewandowscy w ciągu dnia wybrali się nawet na gokarty. U nich zdecydowanie nie ma nudy!

pasekkozak