Unikamy polityki i nie komentujemy tego co się dzieje w naszym kraju. Jednak dzisiejsza wiadomość trochę zbija z tropu.

Super Express podaje, iż w jesiennej edycji Tańca z Gwiazdami ma się pojawić najsłynniejsza polska posłanka, obiekt pożądania Panów z gmachu na ulicy Wiejskiej, Sandra Lewandowska.

Niewtajemniczonym przypominamy, że to ona wraz z posłem Maksymiukiem rozsławiła urodę polskiego biustu nad morzem egipskim 🙂 Teraz potrząśnie nim na parkiecie w ramionach Michała Skawińskiego.

Jej rywalem będzie budzący nie mniejsze emocje poseł LPR Krzysztof Bosak. Jemu za partnerkę dostała się mistrzyni Kamila Kajak. Ciekawe jak będzie komentował oceny Czarnej Mamby? Może być gorąco.

TVN zapowiada, że to już ostatnia edycja. Stąd też skład uczestników ma być zaskakujący. W programi pojawią się jeszcze: Anna Guzik z Łukaszem Czarneckim, Daria Widawska z Robertem Kochankiem, Justyna Steczkowska ze Stefano Terrazzino, Adam Fidusiewicz i Alessia Surova, Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin, Stachursky i Dominika Kublik, Halina Mlynkova i Robert Rowiński, Isis Gee i Żora Korolyow, Jacek Kawalec i Blanka Winiarska oraz Rafał Bryndal i Magda Soszyńska.

Treningi już ruszyły. Czas poczekać na efekty.