Liam Hemsworth (30 l.) już jakiś czas temu zaczął nowy etap w życiu. Aktor po rozwodzie z Miley Cyrus szybko się pozbierał. Liam już jest w nowym związku i wszystko wskazuje na to, że sprawy pomiędzy nim a jego wybranką robią się coraz poważniejsze. Dodatkowo aktor kupił przepiękną działkę i będzie budował wymarzony dom.

To pokazuje, że Liam Hemsworth myśli o nowej dziewczynie już na poważnie

Liam Hemsworth buduje wymarzony dom

Dom Liama Hemswortha w Malibu za prawe 10 milionów został zniszczony przez pożar w listopadzie ubiegłego roku, ale jego rekonstrukcja dobiega końca. Jednak media za oceanem informują, że australijski aktor jest przed kolejnym dużym projektem budowy.

Liam kupił bardzo pożądaną działkę, którą z każdej strony otacza malownicza przyroda. Można będzie się tam wyciszyć i zapomnieć o całym świecie, a co najlepsze Liam będzie miał zaledwie kilka kilometrów do posiadłości swojego brata Chrisa.

Aktor był we wrześniu w Byron Bay, świeżo po rozstaniu z Miley Cyrus. Wtedy Liam spędzał dużo czasu z rodziną, często surfował i bardzo przypadła mu do gustu ta okolica.

 Liam ​​Hemsworth buduje dom w pięknym otoczeniu przyrody.

Tutaj dom buduje Liam Hemsworth, Fot.Forum/Backgrid Australia

Hemsworth w sierpniu rozstał się z ówczesną żoną, Miley Cyrus.

Teraz Liam naprawdę zaczyna nowy etap, zamierza przeprowadzić się do 35-hektarowej nieruchomości w Broken Head. Nieruchomość została kupiona przez rodzinną firmę Hemsworthów, CHLH Management, w październiku za prawie 17 milionów. 

Liam ​​Hemsworth zaczyna budowę domu niedaleko posiadłości starszego brata Chrisa.

Tutaj dom buduje Liam Hemsworth, Fot.Forum/Backgrid Australia

Dodatkowo, romans pomiędzy Liamem i jego nową dziewczyną, modelką Gabriellą Brooks rośnie w siłę. Aktor przedstawił nową ukochaną najbliższej rodzinie i przyjaciołom. Myślicie, że razem zamieszkają w takich okolicznościach przyrody?

View this post on Instagram

🖤 #gabriellabrooks #gabbybrooks #liamhemsworth

A post shared by Gabriella Brooks (@missgabriellabrooks) on

Chcielibyście zamieszkać w takim miejscu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Liam Hemsworth szczęśliwe zakochany w australijskiej modelce. Namiętne pocałunki po siłowni

Miley Cyrus już ustawiła sobie chłopaka? Cody Simpson DOSŁOWNIE nosi ją na rękach

Liam Hemsworth w nowym związku MYŚLI o Miley! „Zawsze będzie ją kochał”