Liam Payne (29 l.) zadebiutował na czerwonym dywanie z… nową twarzą. Aktualny wygląd muzyka wzbudził wiele kontrowersji, gdyż kumpel Harry’ego Stylesa nie przypomina siebie! I to nie jest efekt diety, tak przynajmniej mówią eksperci.

Liam Payne zasłużył na miano „najgorszego ojca”?

Fani zauważyli, że Liam Payne zdecydowanie ma bardziej męski wygląd z ostrzejszymi rysami twarzy w porównaniu z tym, jak wyglądał wcześniej. Eksperci dodają, że „odmienna jest struktura jego twarzy”.

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy i porównań. Rzeczywiście, Liam Payne jest całkowicie do siebie… niepodobny.

Liam Payne już tak nie wygląda!

Według kilku chirurgów plastycznych, z którymi rozmawiali redaktorzy amerykańskiego Page Six, Liam Payne prawdopodobnie zastosował nie tylko dietę, ale również wypełniacze, w tym te szczęki, wypełniacz ust, wypełniacz podbródka i botoks. Inni zwracają uwagę na konturowanie rysów twarzy (szczęki, podbródka kwasem hialuronowym lub stałymi wypełniaczami), a nawet usunięcie poduszek Bichata z policzków. 

Liam Payne opowiada, jak chciał popełnić samobójstwo

Inni zwrócili uwagę na to, że nowy wygląd Liama Payne’a może być związany z dojrzałością. Niektórzy mężczyźni w wieku 30 czy 40 lat zyskują większą wyrazistość i całkowicie tracą „chłopięce” rysy. A jakie jest wasze zdanie?

Cheryl i Liam Payne Fot. Phil Loftus/Capital Pictures

Cheryl Fernandez-Versini i Liam Payne Fot. Fotum