Lily-Rose Depp (23 l.), najstarsze dziecko Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis potwierdziło właśnie swój związek z raperką 970 Shake, która naprawdę nazywa się Danielle Balbuena (25 l.). Mimo, że Lily-Rose Depp łączona była dotychczas z wieloma znanymi nazwiskami, to zawsze starała się utrzymać swoje relacje poza fleszami aparatów. Teraz sama pochwaliła się nim w social mediach.

Lily-Rose Depp pierwszy raz o powodzie milczenia ws. ojca

„4 MIESIĄCE Z MOIM CRUSHem”, Lily-Rose podpisała zdjęcie, na którym całuje się z Balbueną.

Balbuena również potwierdziła ich bliską relację, publikując u siebie w social mediach zbliżenie twarzy duetu.

Dziewczyny spotykają się się od połowy stycznia, a po raz pierwszy wywołały plotki o romansie pod koniec lutego, podczas tegorocznego tygodnia mody w Paryżu.

Lily-Rose Depp & 070 Shake

Myślę, że wartość prywatności jest czymś, co wpajano mi od najmłodszych lat […] A dorastając w rodzinie, takiej jak ja, zawsze było coś, co zawsze było w gazetach, wiesz, zawsze uczyłam się, jak ważna jest prywatność, jak ją cenić i zachowywać rzeczy tylko dla siebie, wyjaśniła w rozmowie w Drew Barrymore Show.

Lily-Rose Depp czy Jessica Mercedes?

Lily-Rose Depp była ostatnio łączona z francuską raperką Yassine Stein, którą paparazzi przyłapali na całowaniu się w Los Angeles w listopadzie 2021 roku. Kilka miesięcy wcześniej, bo w sierpniu Lily-Rose łączona była z Austinem Butlerem, zaś we wrześniu z Timothée Chalametem.