Lily – Rose Deep (20 l.) jest córką Vanessy Paradise i Johnny’ego Deppa. Młodziutka gwiazda podbiła już świat mody, ostatnimi czasy postanowiła bardziej zaangażować się w aktorstwo. To właśnie na planie jednego z filmów poznała swoją nową miłość.

Lily Rose Depp PRZESADZIŁA z makijażem na czerwonym dywanie w Wenecji (ZDJĘCIA)

Modelka Lily Rose Deep w namiętnym pocałunku z popularnym aktorem: Timothée Chalametem

Paparazzi przyłapali zakochaną parę w miłosnym uścisku na luksusowym jachcie. Lily-Rose Deep poznała się z Timothée Chalametem na planie „Króla” i najwyraźniej przypadli sobie do gustu. Podobno spotykają się od 2018 roku, jednak żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło tych doniesień. Jednak zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Ich romans kwietnie w najlepsze. Radości fanów nie było końca, cieszą się szczęściem idoli i ochoczo komentują zdjęcia.

Modelka ubrana w skąpe bikini, z modnym nadrukiem w cętki zdawała się mieć nienasycony apetyt na Timotée, gdy para czule się obejmowała i całowała podczas rejsu na luksusowym jachcie, w gorącym włoskim słońcu.

Kim jest nowy chłopak modelki Lily-Rose Depp: Timothée Chalamet

Wybrankiem córki Johnnyego Deppa jest młody aktor: Timothée Chalamet. Zaledwie 23- letni chłopak jest już rozpoznawalnym aktorem, który ma na swoim koncie kilkanaście istotnych ról.  Jego kariera nabrała szalonego tempa po głośnej i trudnej roli Elia w filmie „Tamte dni, tamte noce„. Wielki talent do aktorstwa potwierdził, grając uzależnionego nastolatka w filmie „Mój piękny syn„. Niebawem będziemy mogli oglądać go również na platformie Netflix, gdy wcieli się w rolę Henryka V w głośnej produkcji „Król„. Para występuje razem w nadchodzącym dramacie Netflixa, w którym Timothée wciela się w rolę Henry’ego V , natomiast Lily-Rose wystąpi jako księżniczka Katarzyna.

Lily Rose Deep

Lily-Rose Depp wraz z Timothée Chalamet na premierze „The King” Fot.Forum/Mega Agency.

Lily-Rose Depp i Timothée Chalamet prezentują premierę filmu „The King” na czerwonym dywanie podczas 76 Festiwalu Filmowego w Wenecji. Fot.Forum/Mega Agency.

Lily-Rose Depp olśniewa na premierze w Paryżu. Fot.Forum/MegaAgency.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tata PĘKA z dumy! Córka Johnnyego Deppa, Lily Rose, w koronkowej małej czarnej (ZDJĘCIA)

19-letnia córka Johnnyego Deppa, Lily Rose Depp, naturalnie piękna na premierze

Córka Johnnyego Deppa, Lily Rose, bez stanika na kawie z koleżanką (ZDJĘCIA)

Sonda

poll-violet

Jak sądzisz - czy 17-letnia Lily Rose powiększała już usta?