Lily-Rose Depp (23 l.) po raz pierwszy otworzyła się na temat rozprawy ojca i kontrowersji związanych z Amber Heard. Aktorka broniła swojego wyboru milczenia podczas procesu o zniesławienie z udziałem Johnny’ego Deppa w szczerym wywiadzie dla amerykańskiego magazynu Elle.

Lily-Rose Depp przyleciała do USA zaraz przed werdyktem w sprawie ojca

Córka pary aktorskiej wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się unikać całego dramatu i nie komentować bezpośrednio rozprawy, która miała miejsce w hrabstwie Fairfax w Wirginii na początku tego roku.

Kiedy sprawa jest tak prywatna i tak osobista, że ​​nagle przestaje być taka osobista… czuję, że naprawdę mam prawo do mojego sekretnego ogrodu myśli, powiedziała Lily-Rose Depp.

Lily-Rose Depp i jej wymowne milczenie w rozprawie?

Odnosząc się do swojego milczenia, oświadczyła, że ​​chce być oceniana na podstawie własnych zasług, a nie mężczyzn w jej życiu, czy to jej słynnego ojca, czy chłopaków w jej życiu.

Przypominamy, że Johnny Depp zaczął spotykać się z Amber Heard po tym, jak ogłosił, że rozstał się z matką Lily-Rose, Vanessą Paradis, w czerwcu 2012 roku po ponad 14 latach związku.

Lily-Rose Depp zachwyciła na czerwonym dywanie. Promuje swój film

Myślę też, że nie jestem tutaj, aby odpowiadać za kogokolwiek i czuję, że przez większą część mojej kariery ludzie naprawdę chcieli mnie zdefiniować na podstawie mężczyzn w moim życiu, czy to członków mojej rodziny, czy moich chłopaków, cokolwiek, wyznała.