Gwiazda „Słodkich kłamstewek”, Lucy Hale (34 l.) pojawiła się na czerwonym dywanie podczas otwarcia Tribeca Film Festival 2024, który rozpoczął się filmem dokumentalnym „Woman in Charge” słynnej projektantki mody Diane von Furstenberg.

Lucy Hale mówi o walce z alkoholizmem

Lucy Hale, która borykała się z alkoholizmem, podczas festiwalu zapowiedziała swoją nową rolę w filmie „My One and Only”, do którego zdjęcia rozpocznie w sierpniu. Ku uciesze fanów widać, że gwiazda wraca na dobry tor, To dla mnie inny rodzaj roli… prawdopodobnie najmroczniejsza rola, w jakiej kiedykolwiek grałam”.

Lucy Hale została sfotografowana w casulowym looku, który utrzymany jest w konwencji lat 90. Dekady, którą aktualnie kocha świat ulicznej mody.

Lucy Hale

Lucy Hale w stylu lat 90.

Lucy Hale miała na sobie jeansowe spodnie z szerokimi nogawkami, które połączyła z lakierowanymi czółenkami ze szpicem i torebką – bagietą w dopasowanym kolorze. Jednak najważniejszy element jej looku to… kamizelka noszona jako bluzka. Krótka kamizelka zastąpiła top i bardzo przywołuje modę, którą kiedyś prezentowały Wynona Rider czy Drew Barrymore.

Lucy Hale kamizelkę z jeansami zmiksowała z oversize’ową marynarką, którą nonszalancko zarzuciła na ramiona, a także złotym kajdanem na szyi. Jak podoba się wam ten look?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Lucy Hale