Łukasz Jemioł, znany projektant i przyjaciel gwiazd, opublikował na swoim Instagramie oświadczenie związane z porannymi doniesieniami mediów, jakoby miał zostać zatrzymany przez policję.

Fetysz nie odpuszcza Jemiołowi, pokazuje sukienkę wylicytowaną za 24 tysiące

Łukasz Jemioł wydał oświadczenie na Instagramie: Twierdzi, że był przesłuchany, ale nie został zatrzymany przez policję

TVP Info podała, że Jemioł został zatrzymany w związku ze śledztwem w sprawie działalności grupy przestępczej zajmującej się oszustwami podatkowymi i praniem brudnych pieniędzy.

Socha, Kożuchowska, Zielińska i wiele innych gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła – wiosna 2019

Projektant w rozmowie z WP zaprzeczył, jakoby został zatrzymany. Potem Jemioł wrzucił na swoje InstaStory zdjecie z biura. Celebryta siedzi uśmiechnięty przy stole – miał to być sygnał, że Jemioł nie przebywa w żadnymn areszcie.

W końcu projektant napisał na IG oświadczenie:

W związku z ukazującymi się informacjami i spekulacjami na mój temat wyjaśniam , ze nie zostałem w dniu dzisiejszym zatrzymany . Natomiast prawda jest , ze w ubiegłym tygodniu złożyłem stosowne wyjaśnienie w prokuraturze oraz udostepnilem wszelka dokumentacje . Sprawa dotyczy dwoch firm , których działalność okazała się nierzetelna . Wszelkie kwestie skarbowe zostały wyjaśnione i załatwione , a obecnie jestem na etapie ostatecznego wyjaśnienia sprawy przez organy ścigania w celu ekskulpacji mojej osoby . Łukasz Jemioł

 

 

scena z: Łukasz Jemioł, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Łukasz Jemioł, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Łukasz Jemioł, Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, Łukasz Jemioł, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA