Największym zaskoczeniem 8. odcinka Azja Express było zrezygnowanie Hanny Lis i Łukasza Jemioła.

Zobacz też: W Azja Express doszło do zagrożenia życia jednego z uczestników!

Wszystko dlatego, żę projektant zasłabł i konieczna byłą interwencja lekarza. Okazało się, że dostał prawie 40 stopniowej gorączki i musiał zostać hospitalizowany, ponieważ podejrzewano u niego malarię/

Swoje zrobiło także zadanie z wyprodukowaniem, a następnie poczęstowaniem 15 butelek lokalnego trunku. Zadanie okazało się niemożliwym do wykonania, tym bardziej, że Jemioł z godziny, na godzinę czuł się coraz gorzej.

Niestety, Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, którzy byli zmuszeni tak rozdysponować alkohole, nie zdawali sobie sprawy z choroby Jemioła.

Tymczasem Hania w dzisiejszym Dzień Dobry TVN nie ukrywała, że zdziwiła jej niewiedza Pascala o stanie zdrowia Łukasza:

Łukasz na początku trochę się zmroził. To była pierwsza noc, którą spędziliśmy w klimatyzowanym pomieszczeniu. Obudził się z gorączką. Tak, mieliśmy żal o te 15 butelek, bo wszyscy wiedzieli, że Łukasz jest niedysponowany. Nie wiem, jak to się stało, że Pascal nie wiedział. Załatwiła nas po prostu whisky. Alkohol szkodzi zdrowiu.

Zobacz też: Czy Hanna Lis była zbyt chora na udział w Azja Express?

Z kolei Jemioł wyznał, że:

Przegrzałem się. Byliśmy trzeci tydzień w drodze, po niejedzeniu, bo my tam naprawdę nie jedliśmy, po spaniu byle gdzie. Kiedy obudziłem się tamtego ranka, miałem 39 stopni gorączki. Dostałem leki od lekarza, ale potem byliśmy 7 godzin w drodze. Jak już siedzieliśmy na tym pickupie, było tak gorąco, to poczułem się słabo. Jak Hania mówiła, że prosimy o lekarza, to już miałem ponad 40 stopni.

Projektant zdradził również, że:

To tak jest, że my byliśmy razem 16 godzin na dobę, nie licząc snu, a z innymi parami widzieliśmy się tylko na starcie i na mecie. Dopiero teraz, oglądając program, widzimy, jakie przygody miały inne pary i jak kto się zachowywał. To jest bardzo trudny program, odzierający ze wszystkiego. Pokazuje, jaki kto jest. Wydaje mi się, że to też kwestia montażu. I bardzo dobrze, dzięki temu cała Polska żyje tym, co się wydarzy.

Zobacz też: Męska pielęgnacja też jest ważna! Łukasz Jemioł zdradza swoje sekrety!

Swoją drogą, czy celebryci naprawdę powinni mieć żal do Pascala o odpadnięcie z gry?