Maciej Zakościelny (39 l.) sam przyznał, że nie panikował z powodu koronawirusa. Aktor śledził wydarzenia na świecie, jednak aż tak go to nie dotknęło. Do czasu. Kiedy Zakościelny przekonał się, że sytuacja jest poważna postanowił dla przykładu zamknąć się w …. bagażniku samochodu.

Maciej Zakościelny z Pauliną Wyką na premierze filmu „1800 gramów”

Maciej Zakościelny zamknięty w bagażniku samochodu

Maciej Zakościelny od kiedy został tatą, skupia się na rodzicielstwie. Raz na jakiś czas aktor pojawi się na ściance w towarzystwie swojej partnerki Pauliny Wyki, jednak to rodzina jest dla niego najważniejsza. Maciej chroni prywatność swoich bliskich i nie pokazuje twarzy dzieci.

Maciej Zakościelny pokazał syna. Ale on ma długie włosy!

Na Instagramie Zakościelnego podpatruje 163 tys. osób. Aktor postanowił podzielić się z fanami swoim spostrzeżeniami na temat panującego koronawirusa. Aktor otwarcie przyznał, że jeszcze kilka dni temu śmiało wychodził na zewnątrz by pospacerować i przewietrzyć się.

Gwiazdy promują hasztag #Zostajęwdomu. Pokazały, jak wykorzystają ten czas

Jeszcze kilka dni temu byłem zdania, że aby nie zwariować trzeba choć na moment wyjść z domu, bezpiecznie przewietrzyć umysł – zaczął aktor

Wszystko zmieniło się w momencie, gdy w sieci natrafił na zdjęcie sznura ciężarówek wywożących z Włoch ciała zmarłych osób, które przegrały walkę z wirusem.

Dziś m.in po ostatnich obrazkach z Włoch gdzie wojskowe ciężarówki wywożą trumny z ciałami ofiar wirusa postanowiłem że zamykam się i #zostajewdomu. To od nas w dużej mierze zależy nasze zdrowie i zdrowie/życie naszych bliskich. Wierze, że im szybciej nie damy rozwinąć się tej francy tym szybciej powrócimy do „normalności”. Namawiam Was również do tego bo inaczej nie ma to sensu. Życzę zdrowia. Bądźmy mądrzy – apelował

Maciej poruszył poważny temat, ale żeby nie było za poważnie swój apel opatrzył zabawnym zdjęciem, na który widzimy jak pakuje się do bagażnika samochodu ze swoim synem. Jak napisał w wiadomości do fanów, to od nas samych zależy zdrowie bliskich. Widać, że Zakościelny swoją rodzinę będzie chronić za wszelką cenę.

Wszyscy na jakiś czas zamykają się w swoich domach i izolują się dla dobra siebie i bliskich.

Maciej Zakościelny w bagażniku samochodu.

Maciej Zakościelny Fot.Instagram/maciej_zakoscielny

Zgadzacie się z Maćkiem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Natalia Siwiec OSTRO odpowiedziała na komentarz Internautki. Chodziło o pomoc pieniężną w walce z koronawirusem

Harvey Weinstein zarażony KORONAWIRUSEM

MILION euro na walkę z koronawirusem od Anny i Roberta Lewandowskich