Maffashion oburzona zachowaniem Jessiki Mercedes

1-29-R1 1-29-R1

Czy blogerki modowe mogą się przyjaźnić? Teoretycznie są dla siebie konkurencją. Często jednak bawią się razem na domówkach, przychodzą wspólnie na salony, a nawet biorą udział we wspólnych projektach. Do tej pory Jessica Mercedes przyjaźniła się z Maffashion. Czyżby właśnie popsuła ich relacje?

Jess zdecydowała się ostatnio na ścięcie włosów. Okazuje się, że taki krok nie spodobał się Julii, która planowała to ponoć jako pierwsza. Swoje żale wygłosiła na Snapchacie:

Wczoraj bardzo byłam zdenerwowana i bardzo przerażona samym faktem, że coś, co planowałam od dłuższego czasu i co chciałam Wam pokazać na fajnym video – to nagle Jess skróciła włosy!

Maff uznała, że teraz musi odłożyć wizytę u fryzjera, bo dziewczyny będą porównywane. Dodała, że przeprowadziła długą rozmowę z Jessiką.

Warto dzielić włos na czworo?

Maffashion oburzona zachowaniem Jessiki Mercedes

Maffashion oburzona zachowaniem Jessiki Mercedes

Maffashion oburzona zachowaniem Jessiki Mercedes

   
60 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Komentujace tak glupie jak kozak i pudel… bzdury wyssane z palca na udowodnienie tego jess z maff wystapily na pokazie w identycznych sukienkach zeby wlasnie takim niedoinformowanym ofiarom zamknac geby

[b]gość, 10-12-15, 20:11 napisał(a):[/b]Współczuję z całego serca, mam nadzieję, że się z tego wkrótce otrząśnie. Nie poddawaj się Maff! Ahhhh… te problemy pierwszego świata…Zakładam grupę wsparcia: Włosy Maff forewa! Niech wie, że łączymy się z nią w bólu!!!

[b]gość, 10-12-15, 20:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-12-15, 20:11 napisał(a):[/b]Współczuję z całego serca, mam nadzieję, że się z tego wkrótce otrząśnie. Nie poddawaj się Maff! Ahhhh… te problemy pierwszego świata…Zakładam grupę wsparcia: Włosy Maff forewa! Niech wie, że łączymy się z nią w bólu!!![/quote]Też bym była bardzo zdenerwowana i przerażona po takim traumatycznym wydarzeniu ;-p

chciałam iść za potrzebę ale siostra była szybsza i co ? Teraz nie pójdę bo ktoś pomyśli że ściągam od niej…

[b]gość, 10-12-15, 22:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-12-15, 20:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-12-15, 20:11 napisał(a):[/b]Współczuję z całego serca, mam nadzieję, że się z tego wkrótce otrząśnie. Nie poddawaj się Maff! Ahhhh… te problemy pierwszego świata…Zakładam grupę wsparcia: Włosy Maff forewa! Niech wie, że łączymy się z nią w bólu!!![/quote]Też bym była bardzo zdenerwowana i przerażona po takim traumatycznym wydarzeniu ;-p[/quote]Jak ta biedna dziewczyna będzie żyć? To straszne!

[b]gość, 10-12-15, 18:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-12-15, 16:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-12-15, 13:06 napisał(a):[/b]Mam ten sam problem. Siostra goli nogi więc ja już od miesiąca nie golę, bo jakbyśmy obie skracały włosy na nogach to przecież byłybyśmy porównywane.Wszystkie kobiety teraz depiluje okolice bikini ja tego nie robię, bo nie będę taka jak wszystkie jeszcze mój mąż się pomyli.[/quote]haha, no to sa wlasnie problemy, dziewczyny, zrobcie scene na snapczacie!! Niech to ujrzy swiatlo dzienne… A w odniesieniu do depilacji – mnie tez sie ostatnio jakos dlugo nie chcialo “zrobic porzadku”, po prostu, nie mialam takiej potrzeby. I wiecie co mi moj szanowny malzonek powiedzial w klotni????? “TO NIE SREDNIOWIECZE”!! To kawal chu**, co? Odwdziecze mu sie cholera :/. Dodam tylko ze jestem normalna 26latka, po prostu przez 2 mce mi sie nie chcialo :/ Masakra, co? Buc :/[/quote]No nie wiem… Ja nienawidzę jak mój facet ma wąsy i mówię mu o tym otwarcie. Na początku się “czaiłam”, cierpiałam w milczeniu, ale to nie działało(ciekawe dlaczego;)). Twój “buc” może też tak miał? I po prostu wybuchł? To strasznie frustrujące jak ktoś zajebiście wyglądający to psuje przez “niechcemisię”, przez jakiś mały, ale ważny dla kogoś innego szczegół. Tak – mój facet nie zapuszczał wąsów bo lubi, przeciwnie, drapią go po jakimś czasie. I dopiero wtedy golił, wcześniej – jak Tobie – nie chciało mu się. Od kiedy wie jak to na mnie wpływa, to zamiast mieć fochy, nie pozwala wąsom rosnąć.Po co to wszytko piszę? Tylko po to żebyś ewentualnie jeszcze przemyślała sprawę. Dobranoc.

tępe dzidy

Jakie debilki

Maffa, a słyszałaś ze pół świata ścina teraz włosy na taka długość ? Sama ścielam tak miesiąc temu. Chyba chces zrobić dużo szumu wokół swojej osoby. Jess nie zetnie włosów bo tu planowałaś- a widocznie za długo zwlekałeś. Kto pierwszy ten lepszy!

MAFF poproszę SNAPA o Twoich DOCZEPACH??? Chce zobaczyć to cięcię doczepów ahahhahahhhahhhh

wstydzilaby sie dziewczyna odwalac taki cyrk. Wspolczuje jej, zapewne teraz jest jej bardzo glupio :/.

to ona nie ma naturalnie wlosow do ramion jak teraz jessica sobie obciela?myslalam ze ma doczepy a normalnie wlasnie takie krotsze wlosy, lol

[b]gość, 10-12-15, 17:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-12-15, 12:48 napisał(a):[/b]Nie miała pretensji do Jessiki tylko denerwowała się tym że będą porównywane w sposób która pierwsza to która tamto, o to jej chodziło a nie o samo obcięcie włosów. Nie róbcie znowu z tych dziewczyn nie wiadomo kogo, bo każdy jakby miał możliwość takiego zarabiania na siebie to by skorzystał. A to co piszą tutaj jest w większości gównem a nie prawdą….kolejna obrończyni z podstawówki tudzież gimbazjum, której argumentem jest “nie o to chodziło”. Skoro twoja wcale nie głupia i nie dziecinna idolka nie umie wyrażać sie tak, żeby wszyscy rozumieli to niech nic nie mówi, bo tylko sie pogrąża. Nie od dziś wiadomo że inteligencją to mafaszyn sie pochwalić nie może, ale mogłaby chociaż nie podreślać tego mankamentu na każdym kroku. Mnie jej zachowanie poniżej jakiegokolwiek poziomu przerosło, tego sie nawet komentować nie da, bo słów brakuje. 30-stka na karku a wiatr hula między uszami[/quote]brawo! 100% prawdy! maf wyprała mózgi mafindsrolom i teraz klepią wszystkie jak mantrę “nie to miała na myśli”. Skoro wysławia się tak że 3/4 snapowiczów inaczej ją zrozumiało tzn że nie ma za grosz inteligencji i elokwencji.

Współczuję z całego serca, mam nadzieję, że się z tego wkrótce otrząśnie. Nie poddawaj się Maff! Ahhhh… te problemy pierwszego świata…

Nie wierzę, że ona ma 28 lat. Wydaje mi się, że już gimnazjum to za późno na odwalanie takiej dziecinady.

[b]gość, 10-12-15, 12:48 napisał(a):[/b]Nie miała pretensji do Jessiki tylko denerwowała się tym że będą porównywane w sposób która pierwsza to która tamto, o to jej chodziło a nie o samo obcięcie włosów. Nie róbcie znowu z tych dziewczyn nie wiadomo kogo, bo każdy jakby miał możliwość takiego zarabiania na siebie to by skorzystał. A to co piszą tutaj jest w większości gównem a nie prawdą….kolejna obrończyni z podstawówki tudzież gimbazjum, której argumentem jest “nie o to chodziło”. Skoro twoja wcale nie głupia i nie dziecinna idolka nie umie wyrażać sie tak, żeby wszyscy rozumieli to niech nic nie mówi, bo tylko sie pogrąża. Nie od dziś wiadomo że inteligencją to mafaszyn sie pochwalić nie może, ale mogłaby chociaż nie podreślać tego mankamentu na każdym kroku. Mnie jej zachowanie poniżej jakiegokolwiek poziomu przerosło, tego sie nawet komentować nie da, bo słów brakuje. 30-stka na karku a wiatr hula między uszami

Ona ma takie problemy? Zazdroszczę.

To jest pustka pustek.

prawda jest taka ze mercedes kopiuje wszystko i za wszelka cene chce byc pierwsza. ten powod do placzu jest tak durny ze nie oge przestac sie smiac ale co jak co ..fryzura i tak nie upieknila jess.. ; D wciaz jest zle

[b]gość, 10-12-15, 16:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-12-15, 13:06 napisał(a):[/b]Mam ten sam problem. Siostra goli nogi więc ja już od miesiąca nie golę, bo jakbyśmy obie skracały włosy na nogach to przecież byłybyśmy porównywane.Wszystkie kobiety teraz depiluje okolice bikini ja tego nie robię, bo nie będę taka jak wszystkie jeszcze mój mąż się pomyli.[/quote]haha, no to sa wlasnie problemy, dziewczyny, zrobcie scene na snapczacie!! Niech to ujrzy swiatlo dzienne… A w odniesieniu do depilacji – mnie tez sie ostatnio jakos dlugo nie chcialo “zrobic porzadku”, po prostu, nie mialam takiej potrzeby. I wiecie co mi moj szanowny malzonek powiedzial w klotni????? “TO NIE SREDNIOWIECZE”!! To kawal chu**, co? Odwdziecze mu sie cholera :/. Dodam tylko ze jestem normalna 26latka, po prostu przez 2 mce mi sie nie chcialo :/ Masakra, co? Buc :/

Maff! Ogłoś, że golisz głowę na łyso, Jess by Cię wyprzedzić zrobi to pierwsza, ty wtedy w ramach zemsty zrezygnuj, a ona zostanie bez włosów na długie miesiące! Profit dla Ciebie 😀

[b]gość, 10-12-15, 13:06 napisał(a):[/b]Mam ten sam problem. Siostra goli nogi więc ja już od miesiąca nie golę, bo jakbyśmy obie skracały włosy na nogach to przecież byłybyśmy porównywane.Wszystkie kobiety teraz depiluje okolice bikini ja tego nie robię, bo nie będę taka jak wszystkie jeszcze mój mąż się pomyli.

Mam ten sam problem. Siostra goli nogi więc ja już od miesiąca nie golę, bo jakbyśmy obie skracały włosy na nogach to przecież byłybyśmy porównywane.

[b]gość, 10-12-15, 11:21 napisał(a):[/b]Zupełnie nie o tym mówiła!Powiedz wiec o czym?

a co ta srafaszon chciała sobie obciąć skoro nosi doczepy? swoje pióra ma ramion. Shrek mercedes chociaż ma swoje włosy a nie szcztuczne

Nie wstyd jej to powiedziec na głos??? Co za pustostan!!!

Ja też się zdenerwowałam – pewnej jesiennej niedzieli mówię do ślubnego – bierz maszynkę i tnij! A za kilka dni R. Huntington. Alba i wiele innych niewiast a teraz jeszcze te dwie także skróciły włosy do ramion. Kto mi zwróci za straty moralne? LOL.

omg jakie to to puste…

Ta mafasion jest nikim a pokazała to jaka jest pusta i brzydka w ugotowanych ostatnio ! Oczom nie wierzyłam jakie to wstrętne z wiszącymi szczurzymi doczepami! Dziewczyno kogo ty chcesz oszukać twarz jak kartofel i te przerabiane foty non stop zeby sie chyba dowartościować lajkami ale niestety Pora zejść z wirtual do Real życia

Nie miała pretensji do Jessiki tylko denerwowała się tym że będą porównywane w sposób która pierwsza to która tamto, o to jej chodziło a nie o samo obcięcie włosów. Nie róbcie znowu z tych dziewczyn nie wiadomo kogo, bo każdy jakby miał możliwość takiego zarabiania na siebie to by skorzystał. A to co piszą tutaj jest w większości gównem a nie prawdą….

Jezu ile lat ma ta o dwóch twarzach? chyba ze 13 lat bo zachowanie dziecka i co to w ogóle za zdanie wyprodukowała czy ona skończyła jakąś szkołę?

[b]gość, 10-12-15, 13:00 napisał(a):[/b]Jezu ile lat ma ta o dwóch twarzach? chyba ze 13 lat bo zachowanie dziecka i co to w ogóle za zdanie wyprodukowała czy ona skończyła jakąś szkołę?właśnie doczytałam, że ona ma 28 lat normalnie nie dowierzam jak można być tak tępym kto to w ogóle promuje i kto i o czym z nią rozmawia czy ona ma jakąkolwiek podstawową wiedzę. Normalnie zachowanie rozkapryszonej dziewczynki nie napiszę, że nastolatki bo je obrażę.

Zupełnie nie o tym mówiła!

jak mozna majac 28 lat byc takim tepym pustakiem?to zalosne

przypomnijcie mi błagam, ile ona ma lat?? Umarłam :/

JULIA czekam na komentarz na snapie w sprawie DOCZEPOW

julka ma caly leb pelen doczepow, wiec po prostu miala fantazje by zdjac doczepy,no ale nie udalo sie przez jessike, zalosne idiotki

ale co ona chce ścinać? doczepy? Przepraszam, ale kiedyś sama sie przyznawała że je nosi, a teraz udaje ze ma długiej, podczas gdy jej naturalne pasma są cienkie i krotsze zdecydowanie niz to co prezentuje na ściankach czy sesjach… Jessica przynajmniej miała swoje włosy…

[b]gość, 10-12-15, 11:18 napisał(a):[/b]BRAK SŁÓW NIE MACIE INNYCH PROBLEMÓW??LUDZIE NA ŚWIECIE GŁODUJĄ A TU TAKIE PIERDOŁYŻE AŻ MDLI-WRRRMasz rację, powinniśmy się przejmować każdego dnia głodem na świecie i innymi problemami krajów trzeciego świata, wojnami itd. bo przecież nie mamy prawa pośmiać się z małych tragedii polskich celebrytek.

tez uważam ze maff przesadziła.. prawie 30 letnia kobieta poplakala sie bo jessica sciela włosy a to ona chciała ściąć.. ja też scielam dziwne ze nie płakała

Ale maja pindzie problemy. No po prostu koniec świata.

BRAK SŁÓW NIE MACIE INNYCH PROBLEMÓW??LUDZIE NA ŚWIECIE GŁODUJĄ A TU TAKIE PIERDOŁYŻE AŻ MDLI-WRRR

obejrzałam jej snapy, troche nakręcona sytuacja, ale faktem jest ze mimo ze Maff twierdzie ze konflikut z Jess nie ma to jednal wpadla w histerie ze ta przed nia sciela wlosy, boze ja nie wierze ze ona jest slawna, to jest dno :(ale ja jestem tez ciekawa ile z tych jej wlosow jest naturalnych? naturalne jak jej doczepiane rzesy? 🙂 w sensie nie czaje po co ta spina z wlosami skoro ma doczepy.

Ludzie piszecie te wszystkie komentarze tylko na podstawie tego co portal napisał a nie wiecie jak było na prawdę. Wczora Maff jak i Jess odniosły się do tego i są tu słowa wyrwane z kontekstu i wstawione tak żeby było ze mają ze sobą konflikt a w rzeczywistości go nie ma!

2 DEBILKI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Problemy pierwszego świata..

Szkoda słów, kto im płaci za prowadzenie tych blogów, ocknijcie się ludzie

buahahahahahaaale debilka!hahahahahaha

Informacja o przeprowadzeniu długiej rozmowy na ten temat przez telefon była rozbrajająca 😀 Wyobrażacie sobie tę rozmowę? 😀 -Jessica, ku*wa, to ja miałam obciąć włosy. -No ale Maff, ja obcięłam, co teraz? CO TERAZ SIĘ Z NAMI STANIE?! :D:D:D

Straszne! Maff zgol leb na lyso albo zapusc wlosy do kostek to bedzie cos, podciac wlosy 10cm to zaden wyczyn