Maffashion doszła do siebie po operacji przegrody nosowej i wpadła w wir pracy. 31-letnia influencerka skupia się już nie tylko na modzie i kampaniach reklamowych, ale także na innych, artystycznych przedsięwzięciach. Dziś poinformowała swoich fanów, że… zagrała w filmie.

Maffashion KOMENTUJE plotki o ROZSTANIU z Czarkiem

Julia Kuczyńska od zawsze chciała być aktorką:

Spełniłam jedno z moich najskrytszych marzeń. Nigdy głośno, publicznie o tym nie mówiłam, ale wielu moich znajomych wie, ze od dawna chciałam spróbować swoich sił na wielkim ekranie! Stało się! Już 9. listopada będziecie mogli mnie wypatrzyć w Planeta Singli 2.

Specjalnie dla roli musiała ubrać zieloną perukę:

Moja rola nie jest duża, to tylko epizod, mimo to bohaterka, która gram pelni dość ważna funkcje w filmie. Jestem podekscytowana, lekko zestresowana i szczęśliwa! Co ciekawe, pierwszy klaps z moim udziałem miał miejsce w marcu!

Okazuje się, że praca aktorki nie jest wcale taka łatwa:

Pamiętacie mój powrót z Majorki, gdzie pracowałam nad kampania dla jednej z polskich marek odzieżowych? Godzinę po wylądowaniu w Polsce byłam już na planie.

Maffashion chwali się NOWYM nosem. Widzicie zmianę?

Myślicie, że sprawdziła się w nowej roli? Pójdziecie do kin?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Spełniłam jedno z moich najskrytszych marzeń. Nigdy głośno, publicznie o tym nie mówiłam, ale wielu moich znajomych wie, ze od dawna chciałam spróbować swoich sił na wielkim ekranie! Stało się! Już 9. listopada będziecie mogli mnie wypatrzyć w @planetasingli 2. Moja rola nie jest duża, to tylko epizod, mimo to bohaterka, która gram pelni dość ważna funkcje w filmie. Jestem podekscytowana, lekko zestresowana i szczęśliwa! Co ciekawe, pierwszy klaps z moim udziałem miał miejsce w marcu! Pamiętacie mój powrót z Majorki, gdzie pracowałam nad kampania dla jednej z polskich marek odzieżowych? Godzinę po wylądowaniu w Polsce byłam już na planie. A teraz w końcu mogę Wam o wszystkim powiedzieć ❤️! Oficjalny trailer filmu od kilku dni hula w kinach. Nie chce zdradzać więcej szczegółów. Wiedzcie, ze dla mnie ta propozycja była ogromnym wyróżnienie, a sama praca na planie wyzwaniem, możliwością sprawdzenia siebie w nowej dziedzinie 🙌🏼💪🏼 Do zobaczenia w kinach! #planetasingli2 PS Banał ale: MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ!

Post udostępniony przez Julia Kuczynska (@maffashion_official)