Magda Gessler to niekwestionowana słynna restauratorka i osobowość telewizyjna. Znana przede wszystkim z ostrego języka, barwnych stylizacji i dużego dystansu do siebie. Teraz udowodniła to po raz kolejny. Restauratorka poprowadzi swój autorski program „Sexy Kuchnia Magdy Gessler” na kanale „Food Network”.

Jak Magda Gessler zareagowała na to, że jej syn jest nutritarianinem?

W „Super Expressie” opowiedziała o tajnikach udanego seksu. Tłumaczy, że trzeba obserwować mężczyznę i nie należy go przejadać.

To znaczy, ani go zjadać do końca, ani dawać mu za dużo jeść. Dlaczego? Żeby nie był ociężały w seksie

– mówi Magda.

Przepisy Magdy Gessler na udany seks

Gessler zdradza, że  najlepiej zaproponować mężczyźnie caslerea, czyli szynkę w sosie z lubczyku, aby w łóżku było lepiej. „Danie ma nastroić wszystkich do pysznej miłości oraz dać siłę i potencjał na wieczór”.

Seks najlepiej smakuje, kiedy je się ryby oraz zielone rzeczy. Gorzej, kiedy jemy mięso, choć biały drób nie powinien zaszkodzić. Jako przyprawy polecam też takie afrodyzjaki jak: cynamon, imbir, tymianek i oregano

– proponuje restauratorka.

Magda Gessler w mroźny dzień w balerinach mknie do studia DDTVN

Magda Gessler mężowie

Magda Gessler ma dość spore doświadczenie w miłości i z pewnością zna się w tym temacie. Była w długoletnich związkach z trzema facetami. Pierwszym jej mężem był Volkharta Müllera – korespondent tygodnika „Der Spiegel” w Madrycie. Po jego śmierci wyszła za mąż, za Piotra Gesslera. Obecnie jest szczęśliwie zakochana w Waldemarze Kozerskim, z którym kiedy tylko może to podróżuje.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Tesknie .... bbb. #mg#besos

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Moj maz .. na wakacjach .,, dr Kozerawski #mg #besos

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Magda Gessler
Magda Gessler
Magda Gessler