Magda Gessler (65 l.) miała już dość komentarzy na temat swego wyglądu. We wpisie na Facebooku restauratorka rozprawiła się z plotkami, według których powiększała usta.

Lara Gessler w nowym JOYu o swoich zaburzeniach odżywiania; schudła bardzo dużo

Litości kochani. Czy świat zwariował czy każe mi potwierdzić coś czego nie zrobiłam żeby przytaknąć opinii czarujących dziennikarzy bajkopisarzy:)))???? Jak to jest??? Nie zrobiłam żadnej operacji plastycznej! Nie powiększyłam ust tak jak piszecie!!! . Miło mi że doceniacie mój makijaż bo to jego zasługa:). To jest prawdziwa magia! Makijaż czyni cuda. Uwierzcie mi. Powiększa usta, zmniejsza nos, modeluje twarz..zmienia każdą kobietę nie do poznania:)) – pisze Gessler.

Następnie Magda dodaje, że może i powinna zafundować sobie jakieś zabiegi, ale zwyczajnie… nie ma na to czasu:

Może i potrzebowałbym zabiegów?? Tak, Z chęcią zrobiłabym powieki bo mam nadmiar ale kiedy?? Moje życie jest w biegu!! To rollercoaster.. bez snu, bez przerwy. a na zabiegi trzeba mieć czas, którego ja nie mam nawet na 2 godzinny masaż!!!! Co to za hejt!?!?!I to od kobiet?? Nie wierzę:(((. Mój wygląd na planie to zasługa cudownych i zdolnych kobiet, Darii oraz Reni od makeupu i Kasi Mąki od włosów :)))))) moj skarb!!!! .. dlatego nie piszcie bzdur, moim kosztem. Jestem sobą. Zawsze .. kobiety, nie dajcie się zwariować. Miłość i dobra energią też jest najlepszym makijażem :))))) wiecie to!?? To uśmiechu życzę:)))) uwaga do hejterów – odczepcie się od moich ust!!! .. wysyłam wam nimi duuuuuze besosy:))) besos na hejt!!! – kończy wpis restauratorka.

Magda Gessler wygląda o 30 lat młodziej bez makijażu i burzy loków – fani komentują nowe zdjęcia gwiazdy na Instagramie

A my odszukaliśmy dla Was trochę starych zdjęć gwiazdy. Zobaczcie, jak zmieniała się mama Laury od czasu, gdy jej córka była dziewczynką.