Magda Mielcarz zmienia styl? (FOTO)

95 95

Magda Mielcarz chyba zapragnęła pokazać wszem i wobec, że jest znaną modelką.

A to oznacza zmianę stylu na ten z rodzaju “wiem-co-jest-modne-ale-udaję-że-mnie-to-nie-obchodzi\”.

Czyli fryzura niczym prosto z łóżka i ubrania nieskalane żelazkiem.

Tak chodzą gwiazdy po codzienny kubek kawy.

Wcześniej Magda pokazywała się gładko uczesana, stylistycznie \”grzeczna\”.

Jak się Wam podoba w nowym wydaniu?

&nbsp

Magda zazwyczaj czesze się gładko. Taka potargana fryzura to nowość.

 
107 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

tylko te jej przedłuzone włosy wygladaja koszmarnie…..eyglada jak strach na wroble hehe

oj to prawda, za inteligentna nie jest a charakter paskudny, dla publiki na pokaz bedzie slodka, ale przyjaciółmi potrafi pomiatać, jesli cos nie ułoży sie tak jak chce….

Według mnie i Joanna Krupa i Magdalena Mielcarz są ładne, aczkolwiek p. Madzia jest dużo ładniejsza. :))

rzeczywiscie ma jedno oko wyzej a drugie nizej…

nie bardzo rozumiem co ona robi w ‘Top Model’

madzia jestes boska ale nie bron tej krupy ona ci nie dorasta do pięt

swietnie wyglada

CUDOWNA:*:*:*:*:**:**:***:******:*************************************

fajnie, tylo czemu ma wlosy jak nozem ciete?

krupa to przy niej kupa ,to tyle.piekna!!!!!!!!!

ładna kobieta,Krupa-sztuczna kupa!

Moim zdaniem ona jest ładniejsza od Krupy.

ojej ona jest taka ładniutka, typowo słowiańska piękna uroda. a strój bardzo mi się podoba:)

chyba zbyt dosłownie wzięła do siebie ten kowbojski trend, a buźka i fryzura cudne

gość, 11-08-10, 20:48 napisał(a):ale ona ma śmiesznie jedno oko wyżej …a Ty lewa polkule mozgu nizej

jest przeeeeeeeśliczna

Śliczna jest!

To jst jedna z najpiekniejszych kobiet świata. Niezaprzeczalnie.(Dla tych, którzy pytają: “a kto to” mała rada, obejrzycie sobie ”quo vadis’’)

jest absolutnie prześliczna!

ale kim ona jest?

co ona robi na codzien ????

niezbyt trafiona stylizacja. Ale i tak ładnie wygląda

PI€KNA

ona jest tak na mase po prostu sliczna

Pięknie wygląda, jak zwykle!

Wg mnie to najpiękniejsza znana polska dziewczyna:)

Bardzo ładna dziewczyna

swietnie wyglada. ladnemu we wszystkim ladnie

łądna laska ale strasznie głupia

Jest piękną kobietą, ale w tym wydaniu niezbyt mi się podoba.

Całkiem ładna kobieta, ale głupia jak buty. I podejrzewam, że sporo pochlebnych komentarzy jest tutaj jej autorstwa.

ale ładna jest 🙂

z której strony ona jest potargana ;p

no faktycznie jedno oko ma wyżej i teraz jak na nią patrzę to już nie wydaje sie taka nniesamowicie piękna

ale ona ma śmiesznie jedno oko wyżej …

nikogo nie nkopiuje… ona była pierwsza od anki rubik. cudna jest…

najpiękniejsza polka!!!!!!!! ladniejsza jest od natali portman

Jest piękna! Naturalna!

kopiuje Anje Rubik

Jest piękna subtelna naturalna i taka nienachalna:)) super wygląda jedyne co mi przeszkadza to…. kozaki ok może to i fajnie stylowo wygląda ale ja sobie nie wyobrażam chodzić latem w pełnych butach ale jak komuś to nie przeszkadza to luzik 🙂

bosko, piękną ma twarz – baaaardzo szlachetną. krupa z tym głupkowatym ryjkiem może się schowac.

bardzo ładna te wszystkie zagraniczne gwiazdy mogą się schować i te Muchy, Mike ,i ten kaczor Krupa

no i? wygląda ślicznie, macie jakiś problem?

gość, 11-08-10, 17:17 napisał(a):bardzo ładna te wszystkie zagraniczne gwiazdy mogą się schować i te Muchy, Mike ,i ten kaczor Krupa oj tak, zwłaszcza Krupa jest plastikowym potworem przy Magdzie

śliczna dziewczyna, bardzo.

a ta ubrana na czarno to nie jest przypadkiem ta boczarska czy jak jej tam z ‘różyczki’

gość, 11-08-10, 14:45 napisał(a):jedna z najpiękniejszych Polek,a tak rzadko o niej słychać…bije na głowę te wszystkie uznawane za najładniejsze czyli np. curuś,glinkę.naprawdę uroda na światowym poziomie, w tym samym szeregu stoją chyba tylko natasza urbańska i agnieszka wagner. magda ma bardzo ładny owal twarzy, piękne duże oczy i ładnie wykrojone pełne usta, i co najważniejsze – nie jest typową nijaką blondynką, wygląda bardzo promiennie i świeżo 🙂 Zgadzam się w całej rozciągłości;)

gość, 11-08-10, 16:33 napisał(a):gość, 11-08-10, 14:45 napisał(a):jedna z najpiękniejszych Polek,a tak rzadko o niej słychać…bije na głowę te wszystkie uznawane za najładniejsze czyli np. curuś,glinkę.naprawdę uroda na światowym poziomie, w tym samym szeregu stoją chyba tylko natasza urbańska i agnieszka wagner. magda ma bardzo ładny owal twarzy, piękne duże oczy i ładnie wykrojone pełne usta, i co najważniejsze – nie jest typową nijaką blondynką, wygląda bardzo promiennie i świeżo 🙂 Zgadzam się w całej rozciągłości;)Czyli z powodu urody ma być o niej głośno? A świętej pamięci Krystyna Feldman, pewnie w ogóle nie zasługiwała na rozgłos, bo jej uroda nie była “światowa”? Jaaaa… No nic, dalej będę egzystować ze swoją plebejską urodą, drżąc, że ktoś mnie za to skarci, bo przecież to nasza wina (tych przeciętnych), że nie mamy ”światowego” owalu twarzy i ślicznych, pełnych ust… Tak mało tolerancji w tym kraju, nawet w tak podstawowej sprawie jak wygląd z którym człowiek się rodzi…

Bardziej “fashion”. Bardziej ” moda”? Jestem przeciwsko wciskaniu na siłe wszedzie angielskich słow, nawet gdy nie pasują.

hmm, widac ze wakacje i brak tematow do plotkowania.Modelka zmienila fryzure , uff, sensacja na krajowa skale;/A tak swoja droga, to ma wygode teraz. Po wstaniu z lozka wcale sie nie musi czesac, no i fryz gotowy 😉