MODIVO po raz kolejny jest partnerem show „Top Model”, znanego w Polsce od 2011 roku. Nowe odcinki programu możesz zobaczyć co sobotę na antenie TVN lub na platformie Player (online). W tym roku, po raz pierwszy w historii, partnerem programu „Top Model” jest również eobuwie.pl. Sprawdź kolekcję MODIVO inspirowaną show oraz wyjątkowe wyzwania czekające na uczestników programu!

MODIVO partnerem „Top Model”

Program „Top Model” wzbudza naprawdę spore zainteresowanie wśród widzów, bez względu na to, czy oglądali oni poprzednie edycje tego show, czy też nie. W każdym sezonie programu, uczestnicy muszą zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, pokazać swoją klasę, styl, osobowość oraz różnego rodzaju zdolności. W 2023 roku emitowana jest już 12. edycja programu, a jurorami są Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska. Osoba, która zwycięży w programie otrzyma nie tylko nagrodę finansową, ale także kontrakt z jedną agencji modowych i możliwość poznania branży od podszewki. Marka MODIVO już od kilku sezonów jest partnerem programu „Top Model”, a tym samym towarzyszy uczestnikom programu już od castingów aż po wielki finał. W tej edycji programu, uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w niecodziennym pokazie mody, a zwycięzca z tego odcinka otrzyma możliwość zaprezentowania się w specjalnej sesji marki MODIVO, co może być jednym z kluczowych momentów kariery. Sprawdź stronę https://modivo.pl/b/top_model i dowiedz się więcej.

MODIVO Top Model

Eobuwie po raz pierwszy w wyzwaniu dla uczestników

W tym sezonie partnerem „Top Model” została także firma Eobuwie, specjalizująca się w sprzedaży butów różnych marek, zarówno tych polskich, jak i zagranicznych, a także prezentująca nowoczesne metody doboru obuwia oraz atrakcyjne ceny. Uczestnicy programu „Top Model” już  musieli zrealizować zadanie specjalne, w którym najważniejszą rolę odegrają buty. Zwycięzca odcinka weźmie udział w sesji marki Eobuwie, prezentując kolekcję jesienno-zimową. Odcinek na temat tej marki został wyemitowany w sobotę 7 października. Możliwość uczestnictwa w sesji tak znanej marki, posiadającej w ofercie szeroki asortyment obuwia, pozwala na przećwiczenie swoich kompetencji, a także sprawdzenie, jak wyglądają zadania modelek i modeli w praktyce, w trakcie współpracy z klientami biznesowymi.

MODIVO Top Model

Sprawdź outfity jak z „Top Model”

Chcesz stworzyć wyjątkową, modną i niesamowitą stylizację, rodem z programu „Top Model”? Sprawdź koniecznie stronę marki MODIVO, ponieważ tam znajdziesz produkty, odzież, akcesoria, umożliwiające ci to wyzwanie. Wszystkie stylizacje inspirowane show „Top Model” możesz odszukać na stronie internetowej MODIVO, w aplikacji oraz sklepach stacjonarnych. Dodatkowo możesz sprawdzić konkretne outfity modelek i modeli, a następnie zakupić konkretne ubiory, obuwie oraz akcesoria. Kolekcję inspirowaną programem „Top Model” znajdziesz na stronie: https://modivo.pl/c/modivo/akcja:top_model

Artykuł sponsorowany

MODIVO Top Model