Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (34 l.) to nie tylko wspaniały pięściarz, którego liczne sukcesy są powodem do dumy. W jego życiu prywatnym nie jest tak kolorowo.

Jakiś czas temu okazało się, że słynny bokser ma romans z Magdaleną Radomską, owocem czego jest dwuletnia córeczka Zuzia.

Zobacz też: Małgorzata Babilońska-Włodarczyk, żona boksera, w Playboyu

Co ciekawe, sportowiec był przez cały czas w związku małżeńskim z Małgorzatą Babilońską. Ponadto ma z nią z nastoletniego syna, Cezarego.

Kobieta żaliła się później, że Włodarczyka cechuje kompletna ignorancja oraz brak zainteresowania dzieckiem. Oskarżyła go nawet o brak spłaty alimentów w wysokości 2,5 tysiąca złotych miesięcznie.

Okazuje się, że pięściarz w końcu poszedł po rozum do głowy i zaczął interesować się swoim dzieckiem.

Zobacz też: Krzysztof Diablo Włodarczyk miał wypadek samochodowy

Radomska w najnowszym wywiadzie dla Twojego Imperium mówi, że:

Krzysiek znów jest obecny w naszym życiu. Zuzia za nim przepada. Nie może się doczekać jego przyjazdu, wciąż tylko powtarza: tata, tata. A kiedy tata wychodzi, jest ryk. Od razu złapali ze sobą kontakt. Zuzia znała go przecież ze zdjęć.

Ta sytuacja oczywiście nie może się podobać jego żonie. Czytamy w gazecie, że:

Trudno się temu dziwić, w końcu jej małżonek znany jest ze słabości do kobiet. Babilońska, przez wzgląd na ich dorastającego syna Cezarego, nie raz już musiała przymykać oko na romanse Diabła.

Zobacz też: Playboy przepytuje „Diablo”

Wybaczyłybyście taką zdradę swojemu partnerowi?

Magdalena Radomska o

Magdalena Radomska o

Magdalena Radomska o