Maja Hyży rok temu została mamą Antoniny. Celebrytka dodała na swoim koncie instagramowym zdjęcie, na którym ubrana jest w identyczne bikini, jak jej roczna córka.

Maja Hyży pochwaliła się nietypową biżuterią. Do jej zrobienia użyto mleka z jej piersi i włosów dzieci

Maja Hyży przebrała swoją roczną córkę w bikini. Fani są zniesmaczeni

Maja Hyży brała udział w 3. edycji X Factor, jednak obecnie bardziej niż ze śpiewania, znana jest z postów na Instagramie i walki z byłym mężem, Grzegorzem Hyży, o prawo do opieki nad ich synami – Wiktorem i Alexandrem.

Niedawno celebrytka dodała zdjęcie, na którym pozuje wraz z roczną córką Antoniną. Zdjęcie od razu podzieliło fanów, bowiem Maja Hyży jest na nim w tym samym bikini, w które ubrała swoją roczną córkę.

Taki strój dla niemowlaka chyba nie pasujeBikini dla maluszka, serio?; Zdjęcie absolutnie cudowne, ale małe dziewczynki powinny być niemowlakami, a ich sutki nagie. No niestety, w społeczeństwie są one potem stygmatyzowane i useksualniane. – można przeczytać w jednym z komentarzy.

[…] „Dorosły” kostium kąpielowy to jaskrawy przykład „wystawienia” ciała dziewczynek na publiczny ogląd, na potencjalną uwagę, której rodzaj i nasilenie wcale nie jest im potrzebne. – pisze Magda Korczyńska, autor bloga „Twoja mocna strona”.

Nie zabrakło głosów broniących Maję.

Omg jakie cudne jest to zdjęcie, magiczne. A stroje extra. – pisze jedna z fanek.

Świetne zdjęcie. Tosiulka wymiata w tym stroju. – dodaje kolejna.

A Wy co sądzicie o ubieraniu rocznego dziecka w bikini?

scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Podlewski/AKPA