Maja Ostaszewska w wyjątkowo niekorzystnym wydaniu (FOTO)
Maja Ostaszewska miewała stylizacyjne wzloty i upadki. Jednak ostatnimi czasy zwykle prezentowała się nienagannie.
Tym bardziej zdziwiły nas zdjęcia, na których gwiazda wygląda co najmniej dziwacznie. Włosy zakręcone na baranka, intensywny pomarańczowy makijaż oraz sukienka dobrana pod kolor w żaden sposób nie komponowały się z subtelną urodą Mai. Szczytem obciachu były uzupełniające całość niebieskie rajstopy.
Na całe szczęście okazała się to być jedynie charakteryzacja do najnowszego spektaklu z udziałem aktorki. Ostaszewską będzie można zobaczyć na deskach Teatru Nowego w sztuce pt. Koniec.
ojej zaraz popełnię samobójstwo masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
faktycznie okropnie wyglada
W kolorze pomarańczowym chyba nikomu nie jest dobrze.. Akurat nie masz racji. Pomarańczowy jest jednym z moich ulubionych kolorów i wyglądam w nim świetnie. Wszystko zależy od typu urody i odcienia danego koloru. Ale pewnie i tak nie polubisz tego koloru, tak jak ja nie przekonam się do pewnych odcieni zieleni czy niebieskiego. Każdy człowiek jest inny. I fajnie, że tak jest.
mogłaby zagrać w filmie “Zemsta fryzjera”
ona zawsze wygląda niekorzystnie…
ona GRA, a Herbusiowa WYGLĄDA. Taka jest roznica miedzy aktorka, a gwiazdka.
masakra!!!!!!!1
gość, 28-09-10, 18:32 napisał(a):Kto pisze te artykuły? Co znaczy stwierdzenie “subtelna twarz”. Wypada wziąć słownik i sprawdzić co oznacza słowo ”subtelność” i dopiero potem stosować je zgodnie z rzeczywistością.subtelny to synonim słowa ”łagodny” (stosowany w kontekście określenia urody). Maja ma bardzo ostre rysy twarzy-można wręcz powiedzieć mocne i toporne. Napewno nie subtelne..
W kolorze pomarańczowym chyba nikomu nie jest dobrze..
Makijaż, strój, fryzura – wszystko fatalne. To nie jest piękna twarz, ale na pewno dałoby się z nią zrobić coś lepszego.
“okazała się to być jedynie charakteryzacja do najnowszego spektaklu z udziałem aktorki”ogladanie zdjec to za malo, przeczytajcie cos od czasu do czasu i dopiero pozniej komentujcie
Brzydko wygląda.
czy ona kiedykolwiek wygladala korzystnie?Talent moze i ma ale jest bardzo brzydka kobieta
Kto pisze te artykuły? Co znaczy stwierdzenie “subtelna twarz”. Wypada wziąć słownik i sprawdzić co oznacza słowo ”subtelność” i dopiero potem stosować je zgodnie z rzeczywistością.
ma nie ładne oczy! rozmazane takie i mało wyraziste,poza tym nie ciekawy owal twarzy! nie lubię kobiet o takiej urodzie,ale cóż to moje skromne zdanie!!!!
OHYDA!!! OHYDA! OHYDA!!!
powieki opadające,przez co brzydko wygląda,brzydki kontur twarzy…i ta koszmarna kreacja! nie piszcie proszę tylko,że jest piękną kobietą ,bo każdy wie,że tak nie jest!
właśnie, że fajnie wygląda, gustu nie macie, ćwoki.
makabra! nie ważne czy strój jest modny,wygląda brzydko i aseksualnie! To moja opinia i proszę jej nie negować!!!!
a mi sie właśnie podoba 🙂
kto jej zrobil taka krzywde wyglada jak nieszczesliwa 😡
przeciez ona przesliczna jest, co Wy mowicie w ogole O_o
AAAA PRZYLECIELI!!!!!!!uciekajcie zaraz zaatakują!! juz po nas wszyscy zginiemy aaaaaaaaaaaainwazja sie rozpoczeła…
nie byłoby tak źle gdyby nie ten okropny makijaż
heh, to jeszcze nic.Moze pametacie jak slynna Jaga Hupalo namowila ja na zmiane fryzury?A w kolorze blond ta pani wygladala KOSZMARNIE
czyżby peruka zrobiona przez Hupałko?
ona i bez charakteryzacji wyglada ohydnie. Zozbiła małżeństwo i jst ohydnym człowiekiem
brzydkiemu nie we wszystkim ładnie
co najgorsze widuje na ulicy babki w takich fryzurach, bo one mysla ze to jest modne ;/