Maja Staśko to znana w polskim show-biznesie aktywistka, która w mediach społecznościowych często dzieli się swoimi kontrowersyjnymi poglądami i mówi co myśli, nie owijając w bawełnę. Często komentuje również skandale i faery związane z polskimi celebrytami.

Maja Staśko o współpracy z Marią Sadowską: „Maria do mnie napisała na Instagramie” (WIDEO)

Maja Staśko miażdży Dagmarę Kaźmierską!

Niedawno całą Polską wstrząsnęła afera związana z kryminalną przeszłością Dagmary Kaźmierskiej. Choć mroczna historia królowej życia nigdy nie była ukrywana, to odkąd upubliczniono nieznane wcześniej publiczności zeznania ofiar celebrytki, temat powrócił z wielką mocą i wywołał ogromne zamieszanie.

Dagmara Kaźmierska zabrała głos! „Nie uciekłam, bo nie mam przed czym”

Podczas ostatniej premiery mieliśmy okazję zapytać Maję Staśko, co sądzi o całej karierze Dagmary Kaźmierskiej i jej angażach w różnych programach telewizyjnych.

Media o tym wiedziały, wszyscy o tym wiedzieli. To nie była żadna tajemnica. Co więcej, część wizerunku i takiej roboty wizerunkowej, która była robiona przecież przy tej postaci, była opierana właśnie na tym, że to jest przestępczyni, że ona ma mroczną przeszłość. Niestety budowanie wizerunku na tym, że ktoś jest sprawczynią przemocy, kończy się tak, że promuje się sprawców przemocy – wyznała aktywistka.

Edward Miszczak NERWOWO reaguje na pytania o Dagmarę Kaźmierską! „Będzie pani naprawdę drążyć?”

Wyznała również, że wiele osób w Polsce mogłoby zaistnieć w show-biznesie ze względu na barwny charakter, a nie na kryminalną przeszłość.

Dobrze, że są takie wyraziste osoby, tylko to nie muszą być sprawczynie, przemocy. Mamy naprawdę tak dużo ludzi w Polsce – 38 milionów, że naprawdę znajdziemy inne osoby z fajną osobowością, które jednocześnie nie są współodpowiedzialne za bicie, gwałty czy dręczenie innych – mówiła w rozmowie z Kozaczkiem Maja Staśko.

Maja Staśko

Maja Staśko; fot. AKPA

Maja Staśko

Maja Staśko; fot. AKPA

IG: majakstasko

Maria Sadowska, Maja Staśko

Maria Sadowska, Maja Staśko; fot. AKPA

pasekkozak