Choć kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej nigdy nie była żadną tajemnicą, odkąd upubliczniono zeznania jej ofiar, temat powrócił z wielką mocą i wywołał ogromne zamieszanie w show-biznesie. Wystawiana dotąd na piedestał Kaźmierska, gwiazda „Królowych życia”, uwielbiana przez fanów uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” i główna bohaterka reality-show „Dagmara szuka męża” nagle z lubianej celebrytki stała się wrogiem publicznym. Gdy tylko wybuchła afera, Dagmara zapadła się pod ziemię i przestała być aktywna w social mediach, a dziennikarze dotarli do informacji, jakoby „Królowa życia” uciekła do swojego apartamentu w Egipcie, gdzie postanowiła przeczekać największą medialną burzę.

Dagmara Kaźmierska UCIEKŁA z Polski?! „Ma tam nie tylko apartament, ale też i prywatny jacht”

Dagmara Kaźmierska zabrała głos. Odniosła się do plotek o swojej ucieczce z Polski

Teraz celebrytka po dłuższej przerwie zdecydowała się zabrać głos i zwróciła do swoich obserwatorów. W swojej wypowiedzi na InstaStories odniosła się do hejtu, krytyki i oskarżen, które spadły na nią w ostatnim czasie:

Krytykuj moje życie dopiero, gdy Twoje będzie dawało dobry przykład. Kochani, dla tych co jeszcze we mnie wierzą. Dajcie mi jeszcze chwilę…

Następnie odniosła się do plotek o swojej rzekomej ucieczce z kraju:

PS. A dla snujących teorie spiskowe – NIE UCIEKŁAM Z KRAJU, BO NIE MAM PRZED KIM, BĄDŹ PRZED CZYM. Po prostu jestem w domu, gdzie mieszkam od kilku lat – podsumowała.

IG: queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska przerwała milczenie!

pasekkozak

Dagmara Kaźmierska przerwała milczenie!

Dagmara Kaźmierska przerwała milczenie!

Dagmara Kaźmierska surowo traktowała swoich pracowników

Dagmara Kaźmierska surowo traktowała swoich pracowników

Na zdj.: Dagmara Kaźmierska, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska ma dość "TzG"? Chciałaby odpaść