Maffashion (33 l.) w zeszłym roku, na początku września została mamą po raz pierwszy. Blogerka i Sebastian Fabijański (33 l.) doczekali się syna, któremu dali na imię Bastian. Maff nie ukrywa, że teraz całą uwagę poświęca synkowi a inne rzeczy zeszły na dalszy plan. Postanowiła pokazać, jak wygląda jej minimalistyczny makijaż i w jaki sposób ukrywa cienie pod oczami.

Sebastian Fabijański otworzył się na temat Maffashion: „Ten związek był wyzwaniem”

Codzienny makijaż Maffashion

Maffashion od kiedy została mamą małego Bastiana ma znaczniej mniej czasu wolnego. Blogerce z powodzeniem udaje się połączyć macierzyństwo z pracą zawodową. Jednak teraz zmieniła się jej makijażowa rutyna.

Już jeden kosmetyk potrafi zdziałać cuda – rozmawiamy o makijażowych trikach z Olą Adamską (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Julia nagrała na Insta Story mini instruktaż, w którym pokazała, jak wygląda jej codzienny makijaż. Blogerka pokazała się bez makijażu. Stawia na ujednoliconą cerę i ukrycie cieni pod oczami. Jak przystało na młodą mamę, nie wysypia się, ale chce by jej buzia wyglądała świeżo i promiennie.

W tym celu stosuje mocno kryjący korektor, jaśniejszy o ton od jej koloru buzi. Julia wybrała korektor Best Skin Ever, który można kupić TUTAJ.

Korektor na twarzy wygląda bardzo naturalnie, nie zbiera się w zmarszczkach i sprawia, że spojrzenie wygląda świeżo. Maffashion rozprowadza go pod oczami za pomocą płaskiego pędzelka.

Jak na załączonym obrazku, make-up’u nie ma, ale zaraz będzie. Używam do tego produktów najnowszych od Sephory. Wybierzemy kolorek o6 – jest bardzo jasny, ale to dobrze. Dziś się trochę nie wyspałam – dodała Julka.

Maffashion bez makijażu. Pokazała, jak robi codzienny makijaż.

Maffashion bez makijażu. Pokazała, jak robi codzienny makijaż. Fot.Instagram/maffashion_official.

Kolejnym krokiem w makijażu jest nałożenie cienkiej warstwy podkładu Best Skin Ever. Julia używa podkładu o naturalnym wykończeniu, który przy okazji daje dobre krycie. Dodatkowo nawilża skórę i działa jak tarcza przeciwko szkodliwym czynnikom zewnętrznym.

Nowy podkład i korektor. Co na pewno spodoba się większości z Was? Wegańska formuła! Opakowanie wykonane w 30% ze szkła z recyklingu! 12 godzin nawilżenia + ochrona przed zanieczyszczeniami i nie tylko – napisała Maff.

Jego cenę i dostępność możecie sprawdzić TUTAJ.

Minimalistyczny makijaż Maffashion.

Minimalistyczny makijaż Maffashion. Fot.Instagram/maffashion_official.

Maffashion po nałożeniu cienkiej warstwy podkładu dołożyła odrobinę korektora pod oczami. Teraz jej makijaż oczu jest ekspresowy – na całą powiekę blogerka nakłada brązowy cień a policzki podkreśla bronzerem w chłodnym odcieniu. Julka nie zawsze tuszuje rzęsy, gdy to robi wybiera maskarę pogrubiającą.

Ostatnim krokiem jest nałożenie matującego błyszczyka. Makijaż blogerki jest szybki, tuszuje niedoskonałości i nie obciąża cery.

A w Was, czego nie może zabraknąć w dziennym makijażu?

Dajcie znać.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Maffashion zmieniła fryzurę i wygląda jak Taylor Swift

Maffashion pokazała figurę w bieliźnie: „Super, że nie zakłamujesz tego, jak ciało wygląda po ciąży”

Dagmara Kaźmierska pokazała ZAKRWAWIONĄ twarz po mezoterapii (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Maffashion na ściance.

Maffashion, fot. AKPA.

Stylowa Maffashion na ściance.

Maffashion, fot. AKPA.

Maffashion w białym garniturze na ściance.

Maffashion, fot. AKPA.