Sebastian Fabijański i Maffashion to jeden z najbardziej zaskakujących związków w show-biznesie. Aktor nigdy nie ukrywał, jaki ma stosunek do mediów społecznościowych, a w końcu to one dały tak ogromną popularność Julii. Na temat ich relacji otworzył się w wywiadzie z Bartoszem Boruciakiem.

Maffashion planuje ŚLUB z Sebastianem Fabijańskim? „Wtedy będzie to piękny dzień”

Sebastian Fabijański o związku z Maffashion

Sebastian Fabijański i Maffashion zaczęli spotykać się w 2019 roku. Julia we wrześniu zeszłego roku urodziła synka Bastka. Chociaż czasem pokazuje na Instagramie chłopca, to wspólnych zdjęć z ukochanym praktycznie nie dodaje.

Wiele osób zastanawiało się, jak udało się stworzyć związek osób z dwóch tak różnych światów. W wywiadzie z Bartoszem Boruciakiem na jego kanale na YouTubie, Fabijański powiedział więcej na ten temat.

Samo połączenie tych dwóch naszych istnień jest już odpowiednio niekonwencjonalne i dosyć kontrowersyjne. Ja mam i miałem stosunek do mediów społecznościowych taki, jaki mam, a Julia na tym zbudowała swoje imperium pt. „Maffashion”.

Maff zdradziła, gdzie i kiedy poznała Fabijańskiego. Wiedziała, że to ten jedyny?

Przyznał, że ten związek był wyzwaniem.

To jest trochę tak, że Julka nie jest dla mnie „Maffashion”. Jest po prostu Julką. Od początku było wiadomo kim ja jestem, trochę tak „widziały gały co brały” w obie strony. Ja od początku wiedziałem, że ona ma 1,5 miliona na Instagramie, ona wiedziała, że ja jestem Sebastian Fabijański, który generalnie o Instagramie wypowiada się w taki, a nie inny sposób. Być może to było powodem, dla którego ten związek był jakimś takim wyzwaniem. Być może ja trochę potrzebowałem się otworzyć na ten świat mediów społecznościowych i zobaczyć go z innej perspektywy, a Julia nabrać do niego dystansu.

Powiedział też, że Julia popiera jego odejście z mediów społecznościowych. Oboje wzajemnie szanują swoją pracę i wspierają się.

Doceniam Julii zmysł biznesowy i to, że wprowadziła swoją markę, to jest moim zdaniem tak jakościowa rzecz. Widzę jak to traktuje, to jest bardzo istotne dla niej, takie trochę jej dziecko.

Sebastian Fabijański żegna się z Instagramem na Instagramie. Ma ważny powód

Fabijański nie wyobraża sobie „monetyzować” tego związku tak, jak robi to wiele par w show-biznesie. Udaje im się skutecznie oddzielać życie zawodowe od prywatnego.

Cały wywiad zobaczycie niżej.

 

Sebastian Fabijański z synem.

Sebastian Fabijański z dzieckiem/fot. Instagram/maffashion_official.

Maffashion na ściance

Maffashion/fot. AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Sebastian Fabijański na imprezie branżowej.

Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA.