Już w czwartek, 25 lutego na rynku ukaże się marcowy numer Playboya. Gwiazdą magazynu będzie Małgorzata Babilońska-Włodarczyk, żona Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka. Autorką sesji z piękną blondynką jest Hanna Barbes.

Zobacz: Najgorętsze sesje polskich gwiazd w Playboyu (+18)

W numerze znalazł się też wywiad z Krzysztofem Włodarczykiem. Bokser, Zawodowy mistrz świata organizacji WBC oraz IBF kategorii junior ciężkiej. Zdradza nam co poczuł, gdy pierwszy raz zobaczył nagie zdjęcia swojej żony do Playboya. Opowiada też o różnicach w tym, jak on był wychowywany, a jak wychowuje swojego syna, o walce na ringu i o znajomości z Tomaszem Adamkiem.

Co jeszcze znajdziecie w marcowym Playboyu?

* Kristy Garett – ostatnia całkowicie naga playmate w amerykańskim Playboyu.

* 20 Pytań do Leonardo DiCaprio. Do Oscara nominowany był czterokrotnie. Czy tym razem uda mu się zdobyć statuetkę?

* Jia Yueting kopiuje Steve’a Jobsa i zapowiada, że w walce z Apple nie cofnie się przed niczym. Jest na fali wznoszącej i pnie się w rankingach najbogatszych chińskich miliarderów.

* Czy pigułki antykoncepcyjne wykończą mężczyzn? Czyli o kryzysie testosteronu w Książce tylko dla mężczyzn.

* Savoir Vivre w aplikacjach randkowych. Czyli felieton Aleksandry Różdżyńskiej o tym, jak dobierać się w pary na Tinderze.

* Kaskaderzy z Wiedźmina – czyli o aktorach motion capture, dzięki którym powstają najlepsze gry komputerowe.

* Konkurs Wybierz Playmate Roku 2015.

* W sporcie dyskwalifikacja to też sztuka – czyli o dziedzinie sportu, w której wielu zawodników jest bardzo kreatywnych.

* Moto: najnowsza generacja BMW serii 7, 5 najlepszych suv-ów ze wschodnim rodowodem, czyli samochody z Korei i Japonii, Co w przyszłości będzie potrafił nasz samochód? O zmianach w motoryzacji i ewolucji na drodze.

* Kolejna odsłona wyróżnień z konkursu Fotoerotica.

* Playboy on-line, czyli jak robić zakupy w sieci i czego w niej szukać?

Małgorzata Babilońska-Włodarczyk, żona boksera, w Playboyu

Małgorzata Babilońska-Włodarczyk, żona boksera, w Playboyu