Małgorzata Potocka u boku Wielkiego Szu (FOTO)
Małgorzata Potocka, choć dobiega 60-tki, nie wygląda na osobę, która chciałaby odpocząć. Może to miłość dodaje jej skrzydeł? W zeszłym roku tancerka wyszła za Jana Nowickiego. Oboje mówią o sobie z wielkim uczuciem (i humorem). Ostatnio małżonkowie wystąpili razem na scenie.
W teatrze Sabat miał premierę spektakl Powrót Wielkiego Szu. W przedstawieniu Jan Nowicki prezentuje fragmenty swojej biografii. Spektakl ma formę musicalu, w który wpleciono piosenki skomponowane przez pamiętnego Wielkiego Szu.
Gdyby wszyscy mieli tyle energii, co Potocka i Nowicki, i umieli tak cieszyć się życiem…
gość, 07-03-10, 08:12 napisał(a):Małgosiu! Kasę masz! kup dobry biustonosz, bo w tym wyglądasz jak baba mleczna od krów!W tym wieku to wstyd, aby piersi wisiały do brzucha!a a tobie polecam pojscie do okulisty bardzo fajna zadbana kobieta
trytyty, 07-03-10, 08:24 napisał(a):gość, 07-03-10, 08:12 napisał(a):Małgosiu! Kasę masz! kup dobry biustonosz, bo w tym wyglądasz jak baba mleczna od krów!W tym wieku to wstyd, aby piersi wisiały do brzucha!Gdzie tej Pani niby wiszą piersi do brzucha? :/Nie widać.
Nie lubię ich.. choć mam przyjemność z nimi mieszkać w jednej miejscowości.. ;/
Jak to egzaltowane,koszmarne babsko mnie wk..wia !
Może Pani Potocka sprawi, że Wielki Szu przestanie być taki cyniczny i zgorzkniały. Niech Pan się cieszy życiem Panie Janie i porzuci te swoje filozoficzne wywody, bo szkoda czasu.
Bardzo dobrze wyglądają 🙂 ! Pani Potockiej i Panu Nowickiemu życzę samych dobrych chwil i wiele radości!!!!
ciekawi ludzie pelni radosci zawsze ciekawie opowiadaja gwiazdy nie co motloch ktorego coraz wiecej
Ładnie razem wyglądają ;D
sie dobrali, pasują do siebie i nieźle się trzymają
Dobrze się trzymają .
Fajnie wygląda
fajna z nich para, oni sa dowodem na to, ze stara milosc nie rdzewieje
ładnie wygląda na swój wiek
Pamiętam Go z krakowskiego “Spatifu”. To były czasy.
no przydaloby sie miec tyle energii
To jej sukienka slubna!
Małgosiu! Kasę masz! kup dobry biustonosz, bo w tym wyglądasz jak baba mleczna od krów!W tym wieku to wstyd, aby piersi wisiały do brzucha!
Nowicki wreszcie wylansowany……”wielki aktor” to śmieszne………
gość, 07-03-10, 08:12 napisał(a):Małgosiu! Kasę masz! kup dobry biustonosz, bo w tym wyglądasz jak baba mleczna od krów!W tym wieku to wstyd, aby piersi wisiały do brzucha!Gdzie tej Pani niby wiszą piersi do brzucha? :/Nie widać.
Czy o Pani Marcie, cudownej kobiecie która poświęciła dla niego ponad 3o lat życia i wylansowła Tego bawidamka-beznadzieje też szczerze opowiada w swojej biografii na scenie?