Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) w pierwszej połowie czerwca urodziła synka Henia. Gwiazda niedawno zaczęła treningi, dzięki którym ma zamiar wrócić do formy po ciąży. Postanowiła jednak trochę w siebie zainwestować.

Małgorzata Rozenek miesiąc po CESARCE pokazuje jak ćwiczyć: „Taki brzuch po ciąży, marzenie”

Małgorzata Rozenek-Majdan stosuje zabieg redukujący tkankę tłuszczową

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że ma do zrzucenia 12 kilogramów. W ciąży nie była bardzo aktywna, więc pierwszy trening po porodzie był dla niej katorgą.

Perfekcyjna powiedziała, że nie narzuca sobie szybkiego tempa i ma zamiar chudnąć z głową. Postanowiła jednak trochę sobie pomóc i zdecydowała się na zabieg Onda.

Bo szczęściu czasem trzeba pomóc 😁 onda 🧚‍♀️ a teraz do Henia🍼 – napisała i pokazała zdjęcie zrobione podczas jego wykonywania.

Małgorzata Rozenek-Majdan zaczyna treningi po ciąży. Pokazała brzuszek, ale jej BIUST to jakaś PETARDA!

Onda – na czym polega zabieg?

Onda jest nowoczesną metodą redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu przy wykorzystaniu mikrofali Coolwaves. Pozwala na poprawę jędrności skóry i nieinwazyjne modelowanie sylwetki.

W klinice, którą odwiedziła Małgorzata, jego cena to około 1000 zł.

Anna Lewandowska zdecydowała się na pewien zabieg: To moja zmora – wyznała

Korzystałyście po ciąży z podobnych zabiegów?

View this post on Instagram

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy🤔😁Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam 😁 Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów🤨 (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił 😂) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić 🤸‍♀️🏋️‍♀️🧘‍♀️ Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda 💪😁 a tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy 💁‍♀️😁 wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia 😂 tymczasem Henryk zażyczył sobie cycatego (mleka) 😂😂😂 więc opuszczę Was po angielsku 😘 dla nie wtajemniczonych: jeżeli jest mleko łaciate, to jest też cycate 😂😂😂 życzę Wam jeszcze na koniec dużo ciekawszej soboty niż moja, chociaż każda prawdopodobnie będzie, bo poprzeczka nie jest zawieszona bardzo wysoko 😂

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, SK: Premiera książki "Taniec na gruzach" Wiktora Krajewskiego i Niny Novak

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, SK: Premiera książki „Taniec na gruzach” Wiktora Krajewskiego i Niny Novak, , fot. Niemiec/AKPA

Ciężarna Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży/fot. AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan fot. Piętka Mieszko/AKPA