Anna Lewandowska (31 l.) błyskawicznie wróciła do formy po porodzie. Regularnie ćwiczy, prawidłowo się odżywia. Wydawałoby się, że trenerka nie ma żadnych problemów, jeśli chodzi o wygląd i zdrowie. Okazuje się jednak, że cierpi na przypadłość, która doskwiera wielu kobietom.

Anna Lewandowska w BIKINI dwa miesiące po porodzie. Co za FORMA!

Anna Lewandowska zdecydowała się na zabieg modelujący sylwetkę

Anna Lewandowska nie pierwszy raz mówi o tym, że ma problem z zatrzymywaniem wody w organizmie. Kilka tygodni temu wyznała:

Dziś pełnia księżyca dała mi popalić. Gorszy sen, częste pobudki, zatrzymanie wody w organizmie (a niestety mam do tego tendencję, szczególnie widzę to po drugiej ciąży) a jak jest u Was? Też widzicie taką zależność?

Anna Lewandowska zdradziła, z czym ma problem po DRUGIEJ ciąży

Wiąże się to z obrzękami, cellulitem, workami pod oczami. Lewandowska do tej pory radziła sobie ćwicząc, pijąc dużo wody, pokrzywy, biorąc kąpiele z olejkiem lawendowym i solą.

Postanowiła jednak zdecydować się na coś więcej – zabieg modelujący ciało i zapewniający zdrową skórę.

Problemy z zatrzymywaniem wody w organizmie – to moja zmora – napisała.

 

 

Zabiegi icoone® laser na ciało to prawdziwie innowacyjny sposób na piękną, zdrową i gładką skórę. Dzięki połączeniu trzech technologii: masażu podciśnieniowego, biostymulującego lasera i światła LED, oferuje nieinwazyjne zabiegi modelujące ciało – czytamy na stronie Instytutu MAÉ Health, do którego udała się trenerka.

Lewandowska na wakacyjnym zdjęciu z CÓRKAMI. Mają ubrania w tym samym kolorze

Korzystałyście kiedyś z tego zabiegu?

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA