Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego, a intensywność jej aktywności na Instagramie jest zdumiewająca. Nie jest więc zaskoczeniem, że tak doniosłe wydarzenie jakim jest w życiu 42-letniej kobiety ubranie choinki, nie mogło obejść się bez fotorelacji na Instagramie.

OMG! Małgorzata Rozenek pokazała się w samej bieliźnie. „Jestem z siebie dumna, a co?”

Małgorzata Rozenek jest fanką świąt

Przy okazji subtelnej reklamy dekoratorki, która pomogła Małgorzacie w przygotowaniu świątecznych dekoracji, celebrytka wyznała, że jest prawdziwą świąteczną wariatką, a przygotowanie domu na Boże Narodzenie sprawia jej prawdziwą frajdę.

Małgorzata zwróciła również uwagę na fakt, że będą to pierwsze święta Henia dlatego cieszy się, że będą one miały wyjątkową oprawę.

Małgorzata Rozenek w „najpiękniejszej sukience świata”. Fani porównali ją do WRÓŻKI

Uff 😁zrobione 💁‍♀️ świąteczne dekoracje już są 😍 kocham ten czas i uwielbiam jak dom się zmienia na święta 🎄cieszę się, że pierwsze święta Henia będą takie piękne 🥰 nigdy nie byłabym w stanie zrobić tego sama i jak co roku moja kochana @katarzynaklekowska ze @sweetlivinghomeinspirations pomaga mi zrealizować świąteczne fantazje😜 bo nikt tak nie zrozumie jednej świątecznej wariatki jak druga świąteczna wariatka ❤️😂 p.s to tylko pierwsza część zdjęć – zagroziła na koniec Małgorzata.

Różowa Małgorzata Rozenek marznie w imię mody. Jej torebka kosztowała FORTUNĘ

Podobają wam się dekoracje Perfekcyjnej Pani Domu?

Małgorzata Rozenek pokazała choinkę

Choinka Małgorzaty Rozenek, fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała choinkę

Choinka Małgorzaty Rozenek, fot. Instagram @m_rozenek

Choinka Małgorzaty Rozenek

Choinka Małgorzaty Rozenek, fot. Instagram @m_rozenek