Małgorzata Socha (35 l.) w najnowszym wywiadzie dla Agencji informacyjnej Newseria Lifestyle przyznała, że rozważała decyzję o porzuceniu aktorstwa.

Zobacz więcej: Małgorzata Socha mówi, czy aktorka musi być szczupła

Wybór studiów aktorskich bardzo nie podobał się jej rodzicom. Popularna aktorka wyznała, że jej rodzice:

(…) bardzo marzyli o tym, żeby było to coś stabilnego. Myślę, że taka mało dynamiczna praca byłaby najbardziej satysfakcjonująca.

Co ciekawe, Socha nie widziała się w życiu w roli aktorki. Czy widziałaby się jednak w jakiś innych zawodach? Aktorka zażartowała, że mogłaby pracować na przykład:

Może w okienku na poczcie lub jako księgowa.

W wywiadzie wyznała również, że miała okres w swoim życiu, w którym myślała o rozpoczęciu studiów na nowo, ponieważ dyplom z aktorstwa miał się jej „do niczego nie przydać”. Myślała o tym, aby pójść na prawo, ponieważ:

Po pierwsze, ważna jest dobra pamięć, już wyćwiczona jakby nie było. Liar lawyer, niestety brzydko, ale podobnie. Aktorstwo w pewnym sensie to forma kłamstwa i budowanie emocji, dramaturgii na sali sądowej, więc to wszystko mogłoby być pokrewne.

Zobacz więcej: MAŁGORZATA SOCHA – CZY TO NAJLEPSZA KREACJA WIECZORU? (FOTO)

Obecnie aktorka gra w Na Wspólnej na TVN oraz Przyjaciółkach w telewizji Polsat. Na tę chwilę główną uwagę skupia na wychowywaniu trzyletniej córki Zofii.

Małgorzata Socha: Mogłabym pracować na poczcie!

Małgorzata Socha: Mogłabym pracować na poczcie!

Małgorzata Socha: Mogłabym pracować na poczcie!

Małgorzata Socha: Mogłabym pracować na poczcie!