Będąc jedną z najbardziej popularnych i lubianych polskich aktorek Małgorzata Socha (39 l.) dostaje mnóstwo ofert współpracy. Gwiazda wybiera starannie – podpisuje się pod brandami, które jej odpowiadają i których produktów używa na co dzień.

Małgorzata Socha z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim

Z okazji Dnia Matki Socha została zaproszona do kampanii jednej z marek jubilerskich. Małgosia pojawiła się w spocie reklamujących biżuterię. Nie jest jednak sama – towarzyszy jej mama, Bożena.

Przez wiele lat aktorka oddzielała sferę prywatną od zawodowej – mało mówiła o swojej rodzinie, a jeśli już, nie zdradzała szczegółów. Ostatnio jednak Małgosia zaczęła pokazywać na Instagramie, jak wygląda jej życie (większość takich postów jest związana ze współpracami z różnymi markami). Kilka tygodni temu Socha pojawiła się też na planie Tańca z gwiazdami ze swoją córeczką.

Małgorzata Socha zabrała córkę na widownię Tańca z gwiazdami (ZDJĘCIA)

Polskie gwiazdy różnie podchodzą do prywatności. Podczas gdy niektóre pokazują bardzo dużo – łącznie z twarzami dzieci i swoim codziennym życiem, inne unikają dzielenia się z mediami i fanami takimi informacjami.

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Baranowski/AKPA