Małgosia i Radek przyłapani z WÓZKIEM. Plotki o CIĄŻY potwierdzają się?

rozenekg-wecompresscom-1-R1 rozenekg-wecompresscom-1-R1

Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.) i Radosław Majdan (46 l.) nie ukrywają tego, że chcieliby powiększyć rodzinę i marzą o wspólnym dziecku. Małgosia podkreślała w wywiadach, że zaczęła szczególnie dbać o zdrowie.

Małgorzata Rozenek jest w ciąży?!

Zaczęłam taki program u Ani Lewandowskiej, u niej w centrum. Alkohol to w ogóle zapomnij… Cukry, gluten, nabiał. I to działa! – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Fani nawet zaczęli już dopatrywać się u niej ciążowych krągłości.

Teraz Małgosia pokazała na Instastory, jak przechadza się z Radkiem i… dziecięcym wózkiem! Nie wiemy, do kogo należał, ale być może para przygotowuje się w ten sposób do powitania na świecie maleństwa.

Małgorzata Rozenek-Majdan tak się wystroiła na randkę z mężem, że ten…

Jak myślicie?

Będzie się działo😄 #sopot

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgosia i Radek przyłapani z WÓZKIEM. Plotki o CIĄŻY potwierdzają się?

Małgosia i Radek przyłapani z WÓZKIEM. Plotki o CIĄŻY potwierdzają się?

   
145 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

tfu , stary murdupel , kto by chcial to j…c , chyba nikt !!!

No stukniete w sam czob ubrane jak do cyrku stare robi z siebie 16 ke a starosc tuz tuz no jeszcze wozek to chyba dla niej niedlugo wskoczy wstretna baba nie wyglupiala by sie nikt juz na to nie zwraca uwagi czyms musi zwrocic uwage cos na leb cos na ogon z tylu nie robili by z siebie blaznow

gość, 15-08-18, 13:28 napisał(a):o ludzie słownictwo jak z patologii, niezłą masz rodzinkę, rodzina debili i biedaków

11:38 ja nosze jedynie sukienki i bluzki z dekoltami 🙂 tam wszystki upchniesz nawet dawne DD w rozmiar 34 inaczej będzie wisieć w talii 🙂 tak jak mówię obecne 34 to taki dawny rozmiar 36:38 to nie są małe rozmiary 🙂

gość, 15-08-18, 13:22 napisał(a):ha ha, kompletnie nic nie trafiłaś ale za dużo po tobie się nie spodziewałam. Jesteś piękna z torbą na ry.ju.

13:24 kończę gadkę z debilka:))

gość, 15-08-18, 13:15 napisał(a):brzydka to jesteś ty, z dużą wyobraźnią i milionem kompleksów

gość, 15-08-18, 13:15 napisał(a):A skąd niby wiesz ile mam wzrostu su.ko?

12:39 hahaha jakbyśmy mnie zobaczyła to kopara by Ci opadła, kobiece ksztalty przy płaskim brzuchu i szczupłych nogach, no i bez wzrostu liliputa brzydka zazdrosna ścierko:))

13:24 No zapewne piękniejsza od ciebie, z inteligencji widac że totalna ameba. Wiec skończ biadolić i znikaj paszczaku

gość, 15-08-18, 08:54 napisał(a):Rozmoar 32 to chyba w Smyku kupujesz ciuchy xD 32 to XXS, to jest rozniar dla 10-latek. No chyba ze masz na mysli jeansy 32 i troche mieszasz, to co innego.W normalnych sklepach jest rozmiar 32, nie mówię tu o jeansach, tylko o wszystkich ubraniach. Smyk jest dla dzieci, także możesz tam chodzić ze swoim bachorem.

gość, 15-08-18, 12:18 napisał(a):ha ha, tłusta locha zazdrosna nazywa szczupłe ładne dziewczyny wieszakami. Idź zeżryj coś w Macu tłuściochu.

13:19 taka szmaata jak ty to zapewne 152 i jeszcze z gimnazjum nie wyszła a szczeka. Kompleksów nie mam w przeciwieństwie do twojego wybujałego ego idiotko

11:03 a to ciekawe bo kształtny tyłek i większe piersi niz C ciężko przecisnąć w takie rozmiarówki mimo chudych rak i nóg to w miejscach najszerszych sa na dupe 12 latki taki rozmiar XXS. Do Europy nie weszła az tak moda Kardashianek ze masz wąskie nogawki a u góry miejsce na wieksza dupe, bluzki to już inna kategoria zależy od kroju. Taka Zara i jej modelki nie maja za grosz kształtów i jaki maja rozmiar? Tak jak ty 32 albo 34 a to dobre przy Twoich niby krągłościach

W sklepach internetowych rozmiary często zaczynaja sie od S to kto je ubiera? Normalnej eSki czy te xxs? Te kroje sa tak skonstruowane ze jak ktos ma 36 i jakies kształty to będziesz ładnie leżało a na wieszakach 32 nigdy

No a TWOJa matka trzyma ciuchy pewnie jeszcze z podstawówki to dziw że nie wchodzisz

10:27 nie rozumiesz 🙂 chodzi o to, ze w dawny rozmiar 36 obecnie mało kto by wszedł. Obecne 40 to juz dawna duża nadwaga. I to nie chodzi o jeden sklep a wszystkie. Obecne 40 w dawnych rozmiarach byłyby już poza rozmariowka. Ja nosze 34 czasem 32 a mam duże cycki i tyłek, w ciuchy mojej matki z młodości w rozmiarze 36 nie mam szans się wcisnąć 🙂

bzdury prowokacja. nic z tego nie bedzie. maja parcie bo kraskowa ma dziewczyne

Przylapani? Chyba sami wstawili to zdjęcie.

ta para jest tak żenująca, że aż śmieszna. ona ubiera się jak uczennica taniego liceum, on robiący z siebie ucznia gimnazjum. ich ostatnie stylizacje zwłaszcza z lasu tylko ich ośmieszają. przeciez można się fajnie stylowo ubrać adekwatnie do wieku.

Lufzie podniecacie sie zwykla baba.Na sile piszecie ciagle o nich

“Najlepsze są te co się burza, ze obecne 34 nie ma kobiecych kształtów, czy wy zdajecie sobie sprawę jak rozmiary poszły w górę i obecne 34 ledwo zmieściłoby się (o ile) w dawne 36 waszych matek? Co za tym idzie obecne 38-40 to są ogromne rozmiary o ile nie masz 175 cm wzwyż :)” mam 175 i jestem szczupła ale nie chuda. Noszę 36. Gdybym przeniosła się w czasie i nosiła rozmiary prawdziwe, dawne to ledwo bym wlazła w 38, taka prawda. Rozmiarówki się zmieniły aby grubasom poprawic nastrój. Wg mnie jestem stare duże 38 ale nie 36 na luzie. Bez jaj. Natomiast zawsze jak kupuje zaczynam od rozmiaru 38 i jestem w szoku jakie to teraz jest olbrzymie, to dawne 40 w większości przypadków. Zara np. sukienka w rozmiarze 38 wisi na mnie jak wór, ba spodnie 36 z Zary też wiszą i muszę mieć do nich pasek, to nienormalne zafałszowanie standardów

Nie zesrajcie sie z tymi rozmiarami. Zawsze tak było żeby w jednym sklepie pasują na nas 38 a w drugim 34, alez odkrycie. Patrzę wizualnie na rzecz a nie na rozmiar z metki. A ze raz założyłaś czy dwa 34 to nie znaczy ze to twój rzeczywisty rozmiar i rakami prawda

Rozmoar 32 to chyba w Smyku kupujesz ciuchy xD 32 to XXS, to jest rozniar dla 10-latek. No chyba ze masz na mysli jeansy 32 i troche mieszasz, to co innego.

Beznadziejna prowokacja! Lubiłam ja za czasów perfekcyjnej. Wtedy wyglądała najlepiej. Od kiedy zaczęła się odmładzać i robić na cool, plus niektóre oddyzwki już ja mniej lubię. A szkoda bo fajna babka

W jej wieku to menopauza i adopcja ewentualnie, a nie żadna ciąża!!!

Oni już oboje starzy są.. Po Radku juz mocno widać. A Małgorzata.. zrobilaby rekonesans w swojej szafie i wywalilaby te falbanki.. Sama mam 38 lat i owszem założę hiszpanki czy vos w tym stylu ale na lilość ona jest przed 50tka i wygląda komicznie.. Doczepy, sztuczny cyc, botox… ciąża??? Ludzie miejcie litość…

gość, 14-08-18, 21:36 napisał(a):34? ale grubas, ja noszę 32 i czasem jest za duży

Kolejny post dzidzi piernik za 80000. Cóż lokowanie produktu i nic więcej. Biedny Radzio zostanie bez potomka – chyba że zafunduje sobie skok w bok. Jego łysina wskazuje na dużą ilość testosteronu więc nie powinien mieć z tym problemu…..

Sztuczne zdjęcia!!!!

Dzidzia piernik 🙂 falbanki, uśmieszki, doczepy… Ale żenada, tylko dzieci szkoda bo podobno mają w szkole przechlapane

22:51, tacy ludzie sa znani tylko dzieki internetowi. Licze, ze jak sie nachapia to odejda w koncu w niepamiec.

Stara raszpla

Na wszystkich portalach oni. Nie sportowcy, piosenkarze, aktorzy a oni, CELEBRYCI. Spoko, poczekamy, wykreowaliście kiedyś -tam Grycanki, teraz Rozenek z całym Majdanem.. O Grycankach nikt już nie pamięta.

Na wszystkich portalach oni. Nie sportowcy, piosenkarze, aktorzy a oni, CELEBRYCI. Spoko, poczekamy, wykreowaliście kiedyś -tam Grycanki, teraz Rozenek z całym Majdanem.. O Grycankach nikt już nie pamięta.

Gośka ile ma teraz lat 17? Te falbanki na to wskazują. Będzie nastoletnia mama No a co na to rodzice

Boze jacy oni zalosni az mi jest glupio za nich

Dla mnie super będzie mama są fajni kochają się mogą dać dziecku miłość czas. Piękne dopełnienie miłości. Życzę im tego.

34 nosi Marina Luczenko której daleko do seksownej. Cycek 14 latki, tylka nie wykryto.

Śle Ci Majdanowie to pustaki.Moze w tym wózku to ich wnuczek

Chude baby bez kobiecych atutów nigdy nie będą pożądane, nie trzeba być ulanym by nosić 36 wystarczy miec chociażby więcej niz 150 w kapeluszu i figure dorastającego chłopca z Kambodży.

21:36 Mam wymiary 96 60 89, wazę 58 przy 170 i co ? Nosze 36, nie będę się uciskać w 34 bo to modne i pożądane Haha. Szkeletor pewnie z ciebie niezły skoro tak probujesz sobie wmówić ile to nie masz różnicy w dupie i cyckach

21:38 21:36 babo przestań sobie sama odpisywac, nudna juz jesteś

19:30 otóż to, dlatego obecne 34 jest takie pożądane bo to kobieca sylwetka ale szczupła, kobiety przez to zamieszanie z rozmiarami dostały przyzwolenie na bycie grubymi, ich sprawa ale same dobrze wiedza ze szczupłe nie są w tych rozmiarach, dawne 36 to 58 cm w talii! Czyli dużo mniej niż obecne 34!

20:02 odstający tyłek i cycki z 25 cm różnica mordy piersiami a kotka piersiowa, pozdrawia rozmiar 34 🙂 wmawiaj sobie słonino, ze Twój tłuszcz to „kobiece kształty”

20:48, skoro dwie poprzednie ciaze zawdziecza in vitro, to tym bardziej byloby tak i tym razem. Wiec wszystko co wymienilas nie ma racji bytu, bo zarodki z wadami sie eliminuje, a ciaza pozamaciczna w in vitro nie wystepuje. Poza tym wcale nic nie idzie piorunsko w gore. Raptem kilka procent, a internetowe specjalistki tak pisza, jakby to bylo kilkadziesiat procent. Osobiscie znam jeden przypadek gdzie kobieta urodzila dziecko z downem, ale idac twoim tokiem myslenia pewnie co druga powinna rodzic downa.

co ona jeszcze nie pokaze zeby ludzie gadali matko swieta …….masakra ta baba jak ja jej nie lubie !

Oan nie powinna już mieć dzieci. Żadna kobieta po 40 nie powinna i dziwie się że ludzie tak mało o tym wiedzą. Po 40-dziestce ryzyko chorób genetycznych, poronień, ciaży pozamacicznej, licznych powikłań, czy śmierci przy porodzie dziecka lub matki pioruńsko rośnie. A jak ta pani miala problemy z zajsciem w ciążę w ogole to już całkowicie nieodpowiedzialne. Plabowabie dziecka po 40 to idiotyzm, wiem ze zdarzaja sie szczesliwe przypadki albo jak juz jest wpadka to die ryzykuje ale zeby plabowac??? Szczyt egoizmu moim zdaniem ze strony tej pani

Dla mnie niech sobie nosi jaki chce rozmiar Jest piekna elegancka kobieta Z wózkiem jej pasuje Dojrzali rodzice Wiedzą co chcą

Dla mnie super laska Figurka do po zazdroszczenia Dojrzała kobieta maluszek będzie rozpieszczany