Małgorzata i Radek Majdanowie mają w domu trzy urocze psiaki. Dwa buldogi francuskie i jeden angielski to wierni towarzysze swoich państwa. Psiaki są w rodzinie Majdanów traktowane po królewsku – pani domu dba o ich dietę i dobre samopoczucie. Zwierzęta mają swoje miejsca w salonie, a na co dzień śpią w łóżkach swoich właścicieli.

Psy buldogi Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Trzy psy Majdanów mają nawet swój hasztag na Instagramie. #Gangmajdana robi furorę wśród miłośników buldogów. Pocieszne pupile uwielbiają się tulić i spać. Majdanowie często wrzucają fotki, na których widać czworonogi wylegujące się w ich łóżkach.

Dziś – w ramach rewanżu za zdjęcie sprzed kilku dni, na którym mąż uwiecznił celebrytkę w czasie snu – Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła na swój Instagram „łóżkową fotkę” męża. Radosław śpi w najlepsze, w wokół niego chrapią trzy psy.

  • Dzień dobry ☀️ robiąc to zdjęcie, chciałam się zemścić 😂 ale tak mnie rozczula ten widok 😍 ❤️ Miłego dnia Kochani 😘 – pisze Rozenek-Majdan.

Radosław zauważa, że między nim a żoną jest remis w publikacji zdjęć robionych podczas spania:

  • No to mamy remis kochanie👍 a z drugiej strony to jak ja mam się wyspać 🐶🐶🐶😂😂😂 – pisze Majdan.

Małgorzata zapowiada, że nadchodzą gorsze czasy:

  • Nie mamy remisu 🤣 jeszcze będę na Ciebie polować😂 a jeśli chodzi o wyspanie, to mam złą wiadomość: lepiej już było😂😂😂 teraz to dopiero będziesz się nie wysypiał 😂😂😂 – pisze celebrytka, która lada dzień urodzi trzecie dziecko.

Tymczasem internautki – higienistki dopytują o czystość pościeli, w której śpią psy:

Czy pieski nie brudzą pościeli, myślę że tak, czy to pani nie przeszkadza 😉 – pisze jedna z internautek.

Małgorzata odpowiada:

  • Bardzo często zmieniamy pościel 👍
  • Tylko czekac na pytanie „jak często” 😂 – zauważają internautki.

Wy też śpicie ze swoimi pupilami?